ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Події

Шановні колеги!
Відкрився прийом відео робіт для участі у четвертому щорічному Конкурс відео та розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС.
Дедлайн 15 липня 2018 р.
Детальніше.

Шановні колеги!

   Міністерство освіти і науки України проводить 15-17 травня 2018 року Всеукраїнський фестиваль інновацій.
  Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
   У рамках заходу буде проведено конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств.
   Звертаємо увагу, що участь в конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менше як дослідний зразок (прототип). Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту.
   Заявку за формою та коротку презентацію (до 10 слайдів у форматі .ppt) надсилати до 18 березня 2018 року на адресу information_dep@dnu.dp.ua або onti_dnu@i.ua. Довідка за тел. 760-93-54, відділ науково-технічної інформації (Наукова бібліотека ДНУ, кім. 111, Б-17).

До уваги науковців!

Презентація семінару «Публікації для науковця і установи: як, де по чому,чи варто братися, що з неї буде». Поради щодо написання статей, представлення та коректного підрахунку здобутків науковця і підрозділу.


  21-24 листопада 2017 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара став учасником Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET” (МФІМ), який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). “INNOVATION MARKET” – це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.


    У рамках проведення Форуму проходила Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій, Українсько-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців, Форум українсько-китайського співробітництва. Більше 80 учасників з Китаю: корпорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищи навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо.
  Університетська експозиція була представлена рекламними плакатами інноваційних проектів, зразками та макетами унікальних розробок науковців ДНУ, роздатковими матеріалами. Свої наукові здобутки представили НДІ енергетики, фізико-технічний факультет, кафедра харчових технологій хімічного факультету та НДЛ фізики кристалів активних діелектриків факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем.