ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Події

У НУБІП ПРОВЕДУТЬ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД НАУКОВЦІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ
Доктори наук та професори можуть долучитися до змагань з настільного тенісу, який організовує Національний університет біоресурсів і природокористування. Турнір проведуть з нагоди 120-ї річниці вишу.
Змагання відбудуться протягом 26-27 квітня 2018 року.
Серед вимог до учасників - статус доктора наук або професора з досвідом роботи у закладі вищої освіти не менше 1 року. Учасники мають самостійно об'єднатися у команди, до якої обов'язково має бути залучена одна жінка.
Додаткову інформацію можна отримати за номером 095 134 59 40 або e-mail: r_tar@nubip.edu.ua

Комітет з Державної премії України в галузі освіти повідомляє
Для інформування громадськості про висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року кандидатів (колективи), громадського обговорення видатних досягнень кандидатів (колективів) публікуємо список таких кандидатів (колективів) із зазначенням номінацій, видатних досягнень кандидатів (колективів) та суб’єктів їх висування.
Результати громадського обговорення, зауваження та пропозиції щодо кандидатів (колективів), просимо надсилати Комітету з Державної премії України в галузі освіти до 1 липня 2018 року на адресу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: кім. 104, вул. Митрополита Василя Липківського, б. 36, м. Київ, 03035 та на електронну адресу: kdpuo@ukr.net.
Список кандидатів (колективів), висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року видатних досягнень кандидатів (колективів) та суб’єктів їх висування за номінаціями:
Номінація «Дошкільна і позашкільна освіта»
Номінація«Загальна середня освіта»
Номінація «Професійно-технічна освіта»
Номінація «Вища освіта»
Номінація «Наукові досягнення в галузі освіти»

Шановні колеги!
Відкрився прийом відео робіт для участі у четвертому щорічному конкурсі відео та розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС.
Дедлайн 15 липня 2018 р.
Детальніше.
Шановні колеги!

   Міністерство освіти і науки України проводить 15-17 травня 2018 року Всеукраїнський фестиваль інновацій.
  Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
   У рамках заходу буде проведено конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств.
   Звертаємо увагу, що участь в конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менше як дослідний зразок (прототип). Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту.
   Заявку за формою та коротку презентацію (до 10 слайдів у форматі .ppt) надсилати до 18 березня 2018 року на адресу information_dep@dnu.dp.ua або onti_dnu@i.ua. Довідка за тел. 760-93-54, відділ науково-технічної інформації (Наукова бібліотека ДНУ, кім. 111, Б-17).

До уваги науковців!

Презентація семінару «Публікації для науковця і установи: як, де по чому,чи варто братися, що з неї буде». Поради щодо написання статей, представлення та коректного підрахунку здобутків науковця і підрозділу.


  21-24 листопада 2017 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара став учасником Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET” (МФІМ), який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). “INNOVATION MARKET” – це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.


    У рамках проведення Форуму проходила Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій, Українсько-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців, Форум українсько-китайського співробітництва. Більше 80 учасників з Китаю: корпорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищи навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо.
  Університетська експозиція була представлена рекламними плакатами інноваційних проектів, зразками та макетами унікальних розробок науковців ДНУ, роздатковими матеріалами. Свої наукові здобутки представили НДІ енергетики, фізико-технічний факультет, кафедра харчових технологій хімічного факультету та НДЛ фізики кристалів активних діелектриків факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем.