ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Події

Investforum-2018 в Німеччині
МОН запрошує виші та наукові установи долучитися до Innovation – 2018, у межах якого пройде Конкурс інноваційних стартапів. Він відбудеться 27 серпня 2018 року в КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись на сайті «Innovation –2018» за посиланням та завантажити презентацію про розробку англійською мовою у форматі ppt.
Дедлайн подачі заявки – 20 серпня 2018 р.
Учасники обов’язково повинні мати готовий прототип та презентацію англійською/німецькою мовами.
Участь – безкоштовна, витрати на відрядження здійснюються за власний рахунок.
Серед усіх поданих заявок оберуть 5 стартапів для презентації на Innovation – 2018. За підсумками усних презентацій (англійською мовою) буде обрано двох переможців. Вони отримають TravelGrant, щоб представити свої розробки на InvestForum-2018 (Halle, Germany).
TravelGrant (до 15 тис грн) покриватиме фактичні витрати для 1 представника стартапу: переліт в обидві сторони, трансфер до місця проведення заходу та проживання (1 доба), а також організаційний внесок за участь на InvestForum-2018 (Halle, Germany).
Innovation – 2018 відбудеться в межах міжнародної конференції НАНО – 2018.

«EUREKA INFO DAY»
5 жовтня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України планують провести інформаційний день «EUREKA info day». До участі запрошують науковців, молодих вчених, власників стартапів, представників малого та середнього бізнесу.
Під час інформаційного дня учасникам розкажуть про види проектів «EUREKA», як до них долучитися, критерії відбору тощо. Передбачається також спілкування з безпосередніми учасниками проектів «EUREKA» від України.
Місце проведення: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 16, 4 поверх, актова зала
Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.
Реєстрація відкрита до 28 вересня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/olhx1lLt6mtyFPut1
Докладну інформацію з програмою заходу зареєстровані учасники отримають на вказані електронні скриньки 1 жовтня.
Нагадуємо, що в червні 2018 року було призначено нового координатора проектів програми «EUREKA» від України Олену Харіну. У разі виникнення будь-яких запитань щодо програми звертайтесь, будь ласка, за телефоном: 287 82 17 або надсилайте листи на електронну пошту: olena.kharina@gmail.com або kharina@mon.gov.ua
На сайті МОН також оновлено розділ «Міжнародна програма «EUREKA», де можна дізнатися, що таке «EUREKA», як розпочати проект, про участь України в програмі тощо.
Основна мета програми – сприяти інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами. В її межах учасники можуть співпрацювати за такими напрямами:
• інформаційні технології; • зв'язок; • енергетика; • медицина та біотехнології; • транспорт; • нові матеріали; • роботи та промислова автоматизація; • лазери; • екологія.
Однією з головних переваг «EUREKA» є те, що дедлайн подачі заявок на участь в мережевих проектах програми відсутній.

До уваги науковців!

Презентація семінару «Публікації для науковця і установи: як, де по чому,чи варто братися, що з неї буде». Поради щодо написання статей, представлення та коректного підрахунку здобутків науковця і підрозділу.


  21-24 листопада 2017 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара став учасником Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET” (МФІМ), який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). “INNOVATION MARKET” – це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.


    У рамках проведення Форуму проходила Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій, Українсько-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців, Форум українсько-китайського співробітництва. Більше 80 учасників з Китаю: корпорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищи навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо.
  Університетська експозиція була представлена рекламними плакатами інноваційних проектів, зразками та макетами унікальних розробок науковців ДНУ, роздатковими матеріалами. Свої наукові здобутки представили НДІ енергетики, фізико-технічний факультет, кафедра харчових технологій хімічного факультету та НДЛ фізики кристалів активних діелектриків факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем.