Університет був заснований у 1918 році ...
Версія для друку

Військово-обліковий відділ

Адреса: вул. Наукова, 13, 9 корпус ДНУ, 3 поверх, кімната 314
Телефон: (056) 374-97-19
E-mail: 2vmviddil@gmail.com

Регламент роботи: понеділок-п’ятниця з 8:30 до 16:00 (без обідньой перерви).

Начальник відділу – Усанов Ігор Олексійович.

Інформація. Оголошення

Правила військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Про постановку на військовий облік у ДНУ

До уваги студентів та аспірантів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

Згідно із Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», здобувачі вищої освіти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною формою здобуття освіти, призову на військову службу НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Тому для отримання ДОВІДКИ про надання відстрочки від призову до лав ЗСУ вам необхідно зареєструватися у військово-обліковому відділі ДНУ. Надана до військкоматів довідка з місця навчання підтвердить ваше право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Що потрібно для постановки на військовий облік та оформлення відповідної довідки:

1. Звернутися до військово-облікового відділу ДНУ – 9 корпус ДНУ, 3 поверх, каб. 314

Графік прийому документів:

Понеділок-п'ятниця з 8:00 до 16:00 години (без перерви)

2. При собі мати:

паспорт

реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)

оригінал та копію військового документа (зразки)

до 27 років посвідчення про приписку до призовної дільниці або як що маємо то тимчасове посвідчення військовозобов’язаного

із 27 років тільки тимчасове посвідчення військовозобов’язаного зразка 2014 року або військовий квиток

переселенцям – оригінал та копію внутрішньої переміщеної особи

• що перебувають за кордоном – свідоцтво реєстрації в генконсульстві України


Про подання військово-облікових документів

Шановні вступники 2022 року!

Листом Міністерства освіти та науки України №1/5528-23 від 20.04.2023 р. рекомендовано:

1. У зв’язку з настанням форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) одноразово відтермінувати подання військово-облікових документів, необхідних при вступі на навчання у 2023 році та для продовження навчання здобувачами освіти 2022 року набору з числа:

✔️ осіб 2005, 2006 років народження, які зареєстровані і знаходяться на тимчасово окупованих територіях;

✔️осіб 2003, 2004 років народження, які зареєстровані і знаходяться на тимчасово окупованих територіях у разі відсутності у них документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, визначених статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

✔️ осіб 2005, 2006 років народження, які тимчасово перебувають за кордоном і знаходяться на тимчасовому консульському обліку в закордонних дипломатичних установах України;

✔️ осіб 2003, 2004 років народження, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях або на територіях активних бойових дій, перелік яких затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 (далі – території активних бойових дій), та які тимчасово перебувають за кордоном і знаходяться на тимчасовому консульському обліку в закордонних дипломатичних установах України;

✔️ осіб 2005, 2006 років народження, які станом на 01 червня 2023 року зареєстровані і знаходяться на територіях активних бойових дій.

📌 Зазначеним категоріям вступників і здобувачів освіти оформити і подати до закладів освіти військово-облікові документи до 31 березня 2024 року згідно з письмовими зобов’язаннями.

У разі невиконання цього зобов’язання навчання здобувачів освіти припиняти шляхом скасування наказу керівника закладу освіти про зарахування на навчання в частині таких здобувачів.

2. Здобувачам освіти набору 2022 року (крім визначених у п.1 категорій), які не здійснили приписку до призовних дільниць до 24 лютого 2022 року, завершити приписку і оформити військово-облікові документи та подати їх до закладів освіти до 31 травня 2023 року.

❌У разі невиконання цього зобов’язання до визначеного терміну, навчання припиняти шляхом скасування наказу керівника закладу освіти про зарахування на навчання в частині таких здобувачів.