Університет був заснований у 1918 році ...
Версія для друку

Профспілка в університеті

E-mail: profkom_dnu@ukr.net

Голова профспілкової організації – кандидат історичних наук, доцент Сніда Євгеній Олегович. Тел. 374-98-14

Регламент роботи: понеділок-п'ятниця з 08:00 до 16:30, прийом з особистих питань: понеділок, четвер з 14:00 до 16:30.

Приймальня голови профспілкової організації знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 72, корпус №1, каб. 120. E-mail: snida2017@ukr.net

Головний бухгалтер профспілкової організації: Туманенко Лариса Іванівна. Тел. 374-98-13

Члени профспілкового комітету
Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара


№ з/п Підрозділ Голова профбюро Робочий телефон
1. Механіко–математичний факультет Бразалук Юлія Володимирівна 760-92-07
2. Фізико–технічний факультет Пономарьов Олександр Миколайович 373-12-72
3. Факультет фізики, електроніки та комп’ютерних систем Уланова Євгенія Анатоліївна 373-12-63
4. Факультет прикладної математики Казакова Наталія Леонідівна 744-51-18
5. Хімічний факультет Жук Лариса Петрівна 776-82-84
6. Біолого-екологічний факультет Зайцева Ірина Олексіївна 760-84-38
7. Факультет психології та спеціальної освіти Опихайло Ольга Борисівна 745-31-10
8. Факультет суспільних наук та міжнародних відносин Щербак Віктор Михайлович 374-98-65
9. Юридичний факультет Сачко Олександр Васильович 373-12-28
10. Історичний факультет Бойко Олег Вікторович 374-98-59
11. Факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства Рутко Тамара Петрівна 374-98-72
12. Факультет економіки Яковенко Алла Миколаївна 745-24-50
13. Факультет медичних технологій, діагностики та реабілітації Плошинська Анжела Анатоліївна 776-82-26
14. Факультет систем і засобів масової комунікації Михайлова Алла Анатоліївна 373-12-41
15. Адміністративно–господарська частина Рижко Наталія Альбертівна 374-98-44
16. Ліцей інформаційних технологій при ДНУ Токар Людмила Георгіївна 745-41-75
17. Ботанічний сад Герман Сергій Леонідович 47-43-06
18. Палац культури студентів Забродня Світлана Валентинівна 744-81-37
19. Наукова бібліотека Стецюк Світлана Іванівна 716-82-96
20. Науково-дослідний інститут біології Хромих Ніна Олександрівна 776-83-81
21. Управління Кривенко Юлія Миколаївна 374-98-22
22. Центри ДНУ Козій Людмила Петрівна 745-54-23
23. Жовтоводський промисловий коледж Вербівська Наталка Валентинівна 745-54-23

Склад профспілкового комітету
Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки
Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

голова Ради студентів гурт. № 4
1. Сніда Євгеній Олегович голова профспілкового комітету (за посадою)
члени профспілкового комітету
2. Яковенко Алла Миколаївна голова профбюро факультету економіки
3. Бойко Олег Вікторович в. о. голови профбюро історичного факультету
4. Бразалук Юлія Володимирівна голова профбюро механіко-математичного факультету
5. Зайцева Ірина Олексіївна голова профбюро біолого-екологічного факультету
6. Опихайло Ольга Борисівна в. о. голови профбюро факультету психології та спеціальної освіти
7. Козакова Наталія Леонідівна голова профбюро факультету прикладної математики
8. Михайлова Алла Анатоліївна голова профбюро факультету систем та засобів масової комунікації
9. Щербак Віктор Михайлович голова профбюро факультету суспільних наук та міжнародних відносин
10. Рутко Тамара Петрівна голова профбюро факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства
11. Уланова Євгенія Анатоліївна в. о. голови профбюро факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем
12. Пономарьов Олександр Миколайович голова профбюро фізико-технічного факультету
13. Жук Лариса Петрівна голова профбюро хімічного факультету
14. Сачко Олександр Васильович голова профбюро юридичного факультету
15. Плошинська Анжела Анатоліївна голова профбюро факультету медичних технологій, діагностики та реабілітації
16. Хромих Ніна Олександрівна голова профбюро НДІ біології
17. Козій Людмила Петрівна голова профбюро навчально-методичних центрів
18. Стецюк Світлана Іванівна голова профбюро наукової бібліотеки
19. Забродня Світлана Валентинівна голова профбюро палацу культури студентів
20. Герман Сергій Леонідович голова профбюро ботанічного саду
21. Кривенко Юлія Миколаївна голова профбюро управління
22. Рижко Наталія Альбертівна голова профбюро адміністративно-господарської частини
23. Ткаченко Микола Віталійович голова Ради студентів ДНУ
24. Касян Роман Володимирович голова Ради студентів гурт. №1
25. Попова Анастасія Валеріївна голова Ради студентів гурт. №2
26. Пєнзєва Анастасія Сергіївна голова Ради студентів гурт. №3
27. Білик Олександр Юрійович голова Ради студентів гурт. №4
28. Гурова Анна Василівна голова Ради студентів гурт. №5
29. Номерчук Назарій Валерійович голова Ради студентів гурт. №6
30. Ус Дмитро Миколайович голова Ради студентів гурт. №7

Постійні комісії
профспілкового комітету
Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

З житлово-побутових
питань
Голова комісії: Грабовий Володимир Андрійович
Секретар комісії: Коча Вікторія Вікторівна (від студентів)
Члени комісії:
Щербак Віктор Михайлович
Рижко Наталія Альбертівна
Герман Сергій Леонідович
Від адміністрації: Тороп Максим Олександрович
З охорони праці
та техніки безпеки
Голова комісії: Жук Лариса Петрівна
Секретар комісії: Подольчак Сергій Михайлович
Члени комісії:
Зайцева Ірина Олексіївна
Від студентів: Поляков Олександр Євгенович
Від адміністрації: Ляшкевич Людмила Володимирівна
Регламентна комісія Голова комісії: Оковита Оксана Іванівна
Секретар комісії: Маякова Алла Іванівна
Члени комісії:
Сніда Євгеній Олегович
Стецюк Світлана Іванівна
Від студентів: Попова Анастасія Валеріївна
З соціально-
економічних питань
Голова комісії: Корнієнко Вікторія Володимирівна
Секретар комісії: Яковенко Алла Миколаївна
Члени комісії:
Козакова Наталія Леонідівна
Від студентів: Ан Кирил Вікторович
Від адміністрації: Верба Ольга Віталіївна
З культурно-масової
та спортивної роботи
Голова комісії: Плошинська Анжела Анатоліївна
Секретар комісії: Пєнзєва Анастасія Сергіївна (від студентів)
Забродня Світлана Валентинівна
Козій Людмила Петрівна
Від адміністрації: Рудковська Оксана Володимирівна,
Дідковський Олександр Петрович
З контролю за
виконанням
колективного
договору та 
правового захисту
Голова комісії: Сачко Олександр Васильович
Секретар комісії: Михайлова Алла Анатоліївна
Члени комісії:
Бразалук Юлія Володимирівна
Хромих Ніна Олександрівна
Від студентів: Попов Євгеній Юрійович
Від адміністрації: Глуговський Едуард Михайлович
З оздоровлення Голова комісії: Рутко Тамара Петрівна
Секретар комісії: Коняєва Владислава Олександрівна (від студентів)
Члени комісії:
Соколова Наталя Олегівна
Від студентів: Коняєва Владислава Олександрівна
Від адміністрації: Полішко Олексій Миколайович

Положення про Об’єднану профспілкову організацію працівників освіти і науки ДНУ
Положення про оплату праці, відпустки та інші умови матеріального забезпечення працівників Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки ДНУ
Положення про профспілкові виплати, оздоровлення і нагородження відзнаками членів профспілки, які перебувають на обліку в Об’єднаній профспілковій організації працівників освіти і науки ДНУ
Положення про преміювання, встановлення надбавок і доплат працівникам Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки ДНУ
Положення про ревізійну комісію Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки ДНУ
Положення про порядок проведення виборів профспілкових органів Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки ДНУ
Інструкція з ведення діловодства в Об’єднаній профспілковій організації працівників освіти і науки ДНУ
Статут профспілки працівників освіти і науки України