ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- https://www.dnu.dp.ua/view/ponovlennia_vidrahuvannia_perevedennia Документи приймаються: вівторок та четвер з 13:00 до 15:00.
- Для вступу на Образотворче мистецтво у 2022р. передбачений тільки творчий конкурс
- Вимоги до мотиваційного листа є такими: 1) мотиваційний лист має бути адресований Голові приймальної комісії Університету; 2) має містити повне прізвище, імя та по батькові вступника, число, місяць, рік та місце народження, домашню адресу; 3) має місти обґрунтування вибору спеціальності (освітньої програми); 4) за наявності, потрібно окреслити участь у позашкільному житті (гуртки, студії), в олімпіадах, фахових конкурсах, хобі, досвід роботи (за наявності), досвід волонтерства, практики, участь у проєктах, майстер-класах, тренінгах тощо; 5) має містити аналіз досягнень та особистих якостей; 6) додатками до мотиваційного листа можуть бути документи (копії), що підтверджують викладене. Критеріями оцінювання мотиваційного листа є: 1) послідовність та аргументованість викладення; 2) вмотивованість вступника при виборі спеціальності (освітньої програми); 3) наявність граматичних помилок; 4) документи, що підтверджують викладене у листі; 5) загальне враження
- https://osvita.ua/consultations/86802/
- Навчання за заочною формою є за спеціальністю 014.021 Середня освіта (Англійська мова і література)
- Мотиваційний лист відправляється з електронного кабінету вступника.
- Для вступу на магістратуру 053 Психологія потрібно скласти фаховий іспит та МТНК (або співбесіду з іноземної мови, якщо вступ на базі диплому магістра)
- Мотиваційний лист треба писати й завантажувати з особистого електронного кабінету вступника.
- Фаховий іспит проходитиме в дистанційній формі платформа MS Teams. На початку іспиту задля ідентифікації вступник має пред’явити на камеру документ, що посвідчує особу. Працююча камера та мікрофон є необхідною умовою участі у фаховому іспиті.
- https://www.dnu.dp.ua/view/vartist_master
- https://vstup.edbo.gov.ua/ - сайт для реєстрації кабінетів вступника
- Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара продовжує термін прийому заяв та документів на поновлення, переведення, паралельне навчання та здобуття другої вищої освіти до 15 серпня 2022 року. Документи приймаються: вівторок та четвер з 13:00 до 15:00. Звертайтеся до приймальної комісії ДНУ! Адреса: пр. Гагаріна, 72, к 103. Телефон: +38(056)375-70-75; +38 (066) 636 98 60
- Скласти НМТ або мати результати ЗНО 2019-2021р., зареєструвати електронний кабінет вступника, подати заяву за обраною спеціальністю.
- https://vstup.edbo.gov.ua/
- Фотокартки (4 шт) подаються з оригіналами документів.
- Щоб перевестися, у Вас має бути повністю закриті усі попередні сесії.
- В договорному відділі: 374-98-15
- Переведення з іншого ЗВО: - копія документа, що засвідчує особу; - індивідуальний навчальний план або навчальна картка студента (з підписами відповідальних осіб та печатками підрозділу за можливості); - заява на ім'я керівника закладу вищої освіти, в якому проходить навчання, про переведення до ДНУ (в довільній формі) з письмовою згодою та печаткою ЗВО; - сертифікат ЗНО. Процес переведення на парний семестр розпочнеться у жовтні місяці.
- Поділіть суму сплати на 10 місяців.
- Денна чи заочна форма навчання? Магістр або бакалавр? Все залежить від Вашої форми навчання.


Поставити запитання