ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Використайте посилання: https://vstup.edbo.gov.ua/offers/. За цим посиланням Ви можете переглянути рейтингові списки попереднього року та побачити, з яким мінімальним балом було зараховано вступників на бюджет та на контракт.
- Ознайомитись з тарифами на навчання Ви можете за посиланням https://www.dnu.dp.ua/view/tariffs
- Щороку Правила зарахування вступників пільгових категорій змінюється, все залежить від наявних у Вас документів. Пропонуємо звернутися до Приймальної комісії з оригіналами або копіями пільгових документів для отримання вичерпної відповіді.
- Ознайомитись з термінами подання документів Ви можете за посиланням https://www.dnu.dp.ua/docs/dnu/Pravyla%20pryomu_DNU_2022.pptx
- Так в ДНУ достатня кількість місць у гуртожитках, тому всім кому необхідний гуртожиток буде забезпечений можливістю поселення
- Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00-15:00
- Так. Приписне посвідчення для військовозобов'язаних та призовників є обов'язковим документом, проте подати його можна в тому числі протягом першого місяця навчання.
- Добрий день. За зазначеними спеціальностями існує денна та заочна форми навчання, але наразі, навчання в Університеті здійснюється онлайн (дистанційно). Що стосується НМТ: так, третій предмет Ви можете обрати самостійно.
- Добрий день. Інформація щодо відновлення документів: Необхідні документи для отримання дублікатів документів про вищу освіту: 1. Копія документа, що посвідчує особу: Паспорт (1,2,3,4 стор., прописка) або ID-картка (копії обох сторін та витягу з реєстру). 2. Копія закордонного паспорту (за наявності). 3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків. 4. Копія свідоцтва про шлюб ( у разі зміни прізвища після закінчення ЗВО). 5. Копія попереднього документу про освіту (атестат або диплом бакалавра). 6. Архівна довідка: - Загальний відділ ДНУ: каб. 206, тел., 374-98-22, E-mail: cdep@dnu.dp.ua (до 2011 року, з.ф.н); - Студентський відділ ДНУ: каб. 205, тел. 374-98-19, Е-mail: academdovidca@ukr.net (з 2011 р д.ф.н.) 7. Чек про оплату. Платіжні реквізити: р/р UA028201720313241001201018229 Ціна: _________грн. Призначення платежу: плата за дублікати документів про вищу освіту. КОНТАКТИ: Пошта: dnu2016@ukr.net Тел.: 374-98-15
- Добрий день. Навчання за такою спеціальністю в ДНУ НЕ здійснюється.
- Добрий день. Для вступу на начання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти необхідно складати НМТ (українська мова, математика - обо'язкові предмети, третій предмет вступник обирає самостійно), зокрема й на зазначену Вами спеціальність
- Добрий день! Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 140 балів, на будь-яку спеціальність.
- Добрий день. Нажаль, не можна. Вступ в магістратуру можливий лише за наявності диплому бакалавра.
- Добрий день. Питання, що стосуються спеціальних (пільгових) умов вступу можна задати фахівцю приймальної комісії у п'ятницю з 10.00 до 14.00 за телефонами +38(056)375-70-75; +38(056)375-70-45.
- Добрий день. Так, в ДНУ на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія є заочна форма навчання.
- Добрий день! Для переведення до ДНУ з іншого ЗВО Вам необхідно подати заяву до приймальної комісії Університету до кінця травня 2023 року.
- Добрий день! Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО необхідно складати НМТ (українська мова, математика - обов'язкові предмети, третій предмет вступник обирає самостійно). Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі диплому бакалавра необхідно складати ЄВІ (Єдиний вступний іспит, що включає блок з іноземної мови) та фаховий іспит зі спеціальності.
- https://www.dnu.dp.ua/view/ponovlennia_vidrahuvannia_perevedennia Документи приймаються: вівторок та четвер з 13:00 до 15:00.
- Для вступу на Образотворче мистецтво у 2022р. передбачений тільки творчий конкурс
- Вимоги до мотиваційного листа є такими: 1) мотиваційний лист має бути адресований Голові приймальної комісії Університету; 2) має містити повне прізвище, імя та по батькові вступника, число, місяць, рік та місце народження, домашню адресу; 3) має місти обґрунтування вибору спеціальності (освітньої програми); 4) за наявності, потрібно окреслити участь у позашкільному житті (гуртки, студії), в олімпіадах, фахових конкурсах, хобі, досвід роботи (за наявності), досвід волонтерства, практики, участь у проєктах, майстер-класах, тренінгах тощо; 5) має містити аналіз досягнень та особистих якостей; 6) додатками до мотиваційного листа можуть бути документи (копії), що підтверджують викладене. Критеріями оцінювання мотиваційного листа є: 1) послідовність та аргументованість викладення; 2) вмотивованість вступника при виборі спеціальності (освітньої програми); 3) наявність граматичних помилок; 4) документи, що підтверджують викладене у листі; 5) загальне враження


Поставити запитання