ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- 2 серпня.
- Рекомендації будуть оприлюднені 2 серпня. З цього моменту у Вас є 5 днів, щоб привезти оригінали.
- У Вашому особистому кабінеті має з'явитися статус "Рекомендовано (бюджет)".
- Так, у разі отримання бюджету у Вас є 5 днів, з моменту оприлюднення рекомендацій, привезти Ваші оригінали. Зарахування на контракт може відбуватися до 30 вересня і підписання контракту буде відбуватися у відбірковій комісії кожного факультету.
- Зарахування на контракт може відбуватися не пізніше 30 вересня.
- Звертатися з жовтня місяця до Приймальної крмісії, коли розпочнеться процедура поновлення та переведення.
- Ні, усі фахові випробування складаються згідно до затвердженого графіку.
- На сайті вказана ціна на рік. Все залежить від обраної Вами спеціальності та терміну навчання, 1 рік і 5 місяців або 1 рік і 6 місяців.
- http://www.dnu.dp.ua/view/perelik_dokymentiv_do_priomnoi_komissii , 11500 грн на рік.
- Доброго дня, так.
- Ось повний перелік документів: 1. Заяву на ім’я ректора за єдиною формою, в якій зазначають спеціальність (спеціалізацію), форму та джерела фінансування навчання; 2. Документ, що посвідчує особу та громадянство (копію свідоцтва про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта), та 4 копії; 3. Військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (2 копії); 4. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (1 копія); 5. Сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), (1 копія), та роздрукована «Інформаційна картка»; 6. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. 7. Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1. 8. Вступники, які проживають на тимчасово окупованій території України або переселилися з неї після 01 січня 2019 року, а також вступники, які проживають на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, подають документи з урахуванням особливостей, передбачених наказом №560 та наказом №697 відповідно. У разі відсутності з об’єктивних причин документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) може подаватися довідка державного підприємства «Інфоресурс» про його здобуття, у тому числі без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень. 9. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см. 10. Два конверти розміром А5. Ті документи, які знаходяться на Вашому факультеті, будуть автоматично передані відбірковій комісії Вашої спеціальності.
- Рекомендація на зарахування в магістратуру відбудеться 2 серпня.
- Доброго дня, не автоматично, а згідно рейтингового списку обсягу ліцензії на Вашу спеціальність.
- Якщо Ви отримали бюджет по 2-му пріорітету, Ви не можете змінювати рекомендацію на бюджет. Але ви можете вчитися на контрактній формі на тій спеціальності, де Ви бажаєте.
- Ця інформація буде вирішуватися після закінчення основної вступної кампанії.
- Коли з'явиться рекомендація на контракт у Вашому електронному кабінеті.
- У особистому кабінеті вступника ЗНО є кнопка "Сформувати картку PDF", це і є роздруковані бали з кабінету.
- Поки що ця інформація невідома, все залежить від обсягу набору першої сесії та рішення Університету.
- Зарахування на контракт може відбуватися не пізніше 30 вересня.
- Рекомендації на зарахування на магістратуру відбудуться 2 серпня.


Поставити запитання