Щороку в ДНУ відбувається більше 200 наукових, просвітницьких, мистецьких, спортивних та інших заходів ...
Версія для друку

УНІ-ПРЕС

Інформаційно-аналітичне агентство «УНІ-ПРЕС»

Адреса: 49010, м. Дніпро, пр. Науки, 72, к. 202
Телефон: (056) 374-98-20
E-mail: presa.dnu@gmail.com
          uni-pres@365.dnu.edu.ua

Керівник ІАА «УНІ-прес» – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Бахметьєва Алла Миколаївна.

Інформаційно-аналітичне агентство «УНІ-прес» реалізує комплексну комунікаційну стратегію для забезпечення громадської підтримки ключових напрямків діяльності університету.

Агентство розробляє і впроваджує комплекс PR-заходів, спрямованих на створення й утвердження у громадській свідомості іміджу ДНУ як сучасного, визнаного в країні та за її межами сучасного навчального закладу, провідного освітянського та наукового центру держави.

Агентство організовує взаємодію зі ЗМІ, прес-службами органів державної влади, закладів освіти, вітчизняних і закордонних партнерів університету.

Агентство надає медіа-супровід та забезпечує інформаційну підтримку заходам, які відбуваються в ДНУ, чи проводяться його структурними підрозділами – факультетами, центрами, навчальними закладами I, II рівнів акредитації та ін.

Також співробітники Агентства сприяють журналістам у підготовці матеріалів про університет, допомагають зв’язатися з фахівцями різних галузей для проведення круглих столів, прес-конференцій, надання коментарів.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара надає публічну інформацію керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Детальніше про порядок отримання необхідної інформації – у розділі Доступ до публічної інформації

Положення про Інформаційно-аналітичне та рекламне агентство «УНІ-прес» ДНУ ім. О.Гончара

Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у ДНУ ім. О.Гончара