Щороку в ДНУ відбувається більше 200 наукових, просвітницьких, мистецьких, спортивних та інших заходів ...
Версія для друку

Інформаційно-аналітичне агентство «УНІ-Прес»

Інформаційно-аналітичне агентство «УНІ-ПРЕС»

Адреса: 49045, м. Дніпро, пр. Науки, 72, к. 202
Телефон: (056) 374-98-20
E-mail: presa.dnu@gmail.com
          uni-pres@365.dnu.edu.ua

Керівник ІАА «УНІ-прес» – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Бахметьєва Алла Миколаївна.

Інформаційно-аналітичне агентство «УНІ-прес» реалізує комплексну комунікаційну стратегію для забезпечення громадської підтримки ключових напрямів діяльності університету, на популяризацію наукових й освітянських здобутків співробітників та студентів ДНУ.

Основними напрямками роботи ІАА «УНІ-прес» є налагодження і підтримка двосторонніх комунікацій із засобами масової інформації, надання медійного супроводу університетським подіям, продукування інформаційного контенту для галузевих та регіональних інформаційних веб-ресурсів, координація і редагування контенту веб-сайту, створення фото- та відеоархівів тощо.

Агентство здійснює системну роботу для забезпечення комунікаційної діяльності університету, спрямованої як на зовнішні, так і на внутрішні цільові аудиторії, зокрема, студентів, викладачів, стейкхолдерів, вступників, їхніх батьків, випускників, органи влади тощо.

Для ознайомлення вступників із сучасними пропозиціями ДНУ в освітній, науковій, міжнародній сферах співробітниками агентства створюється мультимедійний інформаційний і рекламний контент для офіційного сайту та акаунтів ДНУ в соціальних мережах.

ІАА «УНІ-прес» була напрацьована сучасна впізнавана корпоративна айдентика для медійних ресурсів університету, а також створені банери й інформборди у точках контакту з абітурієнтами.

Агентство займається концептуальною розробкою, текстовим наповненням та макетуванням друкованої презентаційної продукції (чашки, пакети, буклети, флаєри тощо).

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара надає публічну інформацію керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Детальніше про порядок отримання необхідної інформації – у розділі Доступ до публічної інформації

Положення про Інформаційно-аналітичне та рекламне агентство «УНІ-прес» ДНУ ім. О.Гончара

Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у ДНУ ім. О.Гончара