ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...
Версія для друку

Абітурієнту-2024

У ДНУ ти зможеш:

– Вивчати інноваційні технології. Сучасні ІТ-, нано- та ракетно-космічні технології, хімічну і біологічну інженерію пропонують природничі факультети. Будь у мейн-стрімі технічного прогресу!


– Отримати класичну освіту. Наші студенти можуть студіювати більше 10 іноземних мов, філософію, історію, психологію, право, медіаграмотність як вибіркові дисципліни на будь-якому факультеті. Сформуй свій світогляд!


– Втілити власну ідею в комерційний стартап. 400 студентів стали учасниками різних курсів та реалізували власні проекти на базі Інжинірингової школи Noosphere, що діє при ДНУ. Щорічні хакатони, тех-фести, челенджі із залученням провідних експертів. Стань успішним стартапером!


– Розпочати наукову кар’єру. В одній із 17 науково-дослідних лабораторій університету під керівництвом досвідчених науковців ти можеш перевірити найсміливішу наукову гіпотезу. Минулого року наші студенти опублікували більше 3 000 тисяч наукових статей, відправили 131 роботу на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, здобули перемоги і гранти фондів «Україна», «Завтра.UA», «Авіатор-2018», «Програміст-2018», «Battle Chefs 2.0» та інших. Будь наймолодшим доктором наук в ДНУ!


– Взяти участь в програмі академічної мобільності. Про навчання за кордоном наші студенти дізнаються «із перших вуст», адже поспілкуватися із ними приїздять Надзвичайні й Повноважні Посли США, Канади, Німеччини, Франції, Польщі, Індії, Китаю, Швеції, Бразилії та інші. Кращі європейські університети співпрацюють з ДНУ. Відкрий для себе світ освіти!


– Отримати європейський диплом про вищу освіту. Наш університет співпрацює із десятьма ЗВО Німеччини, Франції та Польщі за програмами двох дипломів. Навчаючись в ДНУ, можна отримати паралельно український та європейський дипломи. Отримай диплом європейського університету!

– Знайти перше робоче місце.
Роботодавці самі приходять в університет за молодими й амбітними співробітниками. Серед наших партнерів – провідні ІТ-компанії і оператори мобільного зв’язку, відомі банки і фінансові установи, потужні промислові підприємстві і конструкторські бюро, органи державної влади і судочинства. Знайди роботу своєї мрії!


– Поспілкуватися із видатними співвітчизниками. У гості до наших студентів приїздять письменники, політики, громадські діячі: Дмитро Павличко, Богдан Гаврилишин, Святослав Вакарчук, Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Марія Матіос, Олександр Шлапак, Іван Малкович та інші. Вони надихають на втілення бажань і прагнень. Запам’ятай ці зустрічі надовго!


– Надрукувати перші вірші, відкрити персональну виставку, відзняти перший сюжет. Можливості творчої реалізації пропонують клуб творчої молоді «Паростки», поетично-музичний конкурс «Poetry», студентський театр «Відлуння», GONCHAR TV, Honchar FM, ГончарІнфо. Знайди прихильників і однодумців!


– Провести дозвілля цікаво та змістовно. Яскраві університетські шоу стають подією для молоді Дніпра: «Міс і містер ДНУ», «Кубок ректора», «Університетський бал», «Театральна сесія». Обери із 14 творчих колективів Палацу студентів свій. Засяй усіма гранями таланту!


– Отримати кваліфіковану підтримку юристів і психологів. Безоплатну допомогу надають фахівці Юридичної клініки та Психологічної служби ДНУ. Почувайся впевнено на новому етапі життя!


– Займатися улюбленим видом спорту. 29 секцій під керівництвом тренерів – майстрів спорту міжнародного рівня чекають на тебе в Палаці спорту ДНУ. Потоваришуй зі спортом назавжди!


– Подарувати увагу і турботу тим, хто потребує піклування. Дружний колектив університетського Центру соціальних ініціатив і волонтерства завжди радий новачкам, що поділяють їхні погляди на доброчинність. Отримай щастя в обмін на добру справу!


Запрошуємо переглянути проєкт "Про ДНУ - вустами студентів"Більше відео про наші факультети та університет дивіться на офіційному YouTube-каналі ДНУ.