ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Доброго дня! Так, якщо Ви отримали контракт та принесли оригінали і у Вашому особистому кабінеті стоїть статус "Рекомендовано (контракт)", це є Ваша гарантія вступу.
- У Вашому особистому кабінеті з'явиться статус "Рекомендовано (контракт)", якщо Ви вже поклали оригінали. Статус "До наказу" з'явиться пізніше, після виходу наказу.
- Зарахування на контракт, згідно правилам МОН, може проводитися не пізніше 30 вересня.
- Так, якщо Ви отримували вищу освіту на контрактній основі, Ви можете претендувати на бюджет.
- Якщо пропозиція є відкритою, тоді перехід на те місце, від якого відмовилися, не передбачено, це місце повертається до Міністерства. Перехід на бюджетні місця має місце, коли пропозиція є фіксованою, тоді, згідно рейтингу, підтягується людина із найвищими балами.
- Ви можете отримати другу вищу освіту, починаючи з 2 курсу, 3 семестру, для цього ознайомтеся із пакетом документів за посиланням http://www.dnu.dp.ua/view/ponovlennia_vidrahuvannia_perevedennia , або одразу вступити на магістратуру із сроком навчання 1 рік і 5 місяців при умові успішно складеного ЄВІ та фахового вступного випробування.
- Доброго дня. Ви вже можете привозити оригінали.
- Так.
- Прийом заяв на другу вищу освіту був завершений 30 квітня. Прийом заяв на магістратуру закінчився 23.07.
- Шукайте усі данні за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/
- Зарахування на контракт, згідно правилам МОН, може проводитися не пізніше 30 вересня.
- Ваш статус "Рекомендовано (контракт)".
- Приймальна комісія не опікується питаннями розкладу та навчального процесу. Для вирішення цього питання зверніться, будь ласка, до деканату Вашого факультету, пр. Гагаріна, 72, 1-й корп. ДНУ, ауд.1202/1204. Після 25 серпня Ви зможете дізнатися розклад.
- http://www.dnu.dp.ua/view/poselennia_gurtozitok_onlain
- З моменту оприлюднення рекомендації на бюджет, тобто 2 серпня.
- Так, у 14 корпус.
- Якщо академічна різниця не буде більша за встановлений максимум. Або із пониженням на курс.
- У відбірковій комісії відповідного факультету, де Ви надавали оригінали.
- 1. Заяву на ім’я ректора за єдиною формою, в якій зазначають спеціальність (спеціалізацію), форму та джерела фінансування навчання; 2. Документ, що посвідчує особу та громадянство (копію свідоцтва про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта), та 4 копії; 3. Військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (2 копії); 4. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (1 копія); 5. Сертифікат (сертифікати) ЄВІ, (1 копія), та роздрукована «Інформаційна картка»; 6. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. 7. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см. 8. Два конверти розміром А5.
- 2 серпня будуть оприлюднені списки рекомендованих на бюджет.


Поставити запитання