ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Журналістика

Інформаційний лист про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р. з галузі знань «Журналістика»

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Наказ МОНУ №1457 від 24.11.2020 р. про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.

Додаток 1. Відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи

Додаток 2. Рецензія на наукову роботу, представлену на конкурс

Список запрошених конкурсантів для участі у підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Журналістика»


Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.
з галузі знань «Журналістика»

Диплом І ступеня

Кацан Ольга Сергіївна (Університет державної фіскальної служби України)
Вовкобой Аліна Димитріївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
Нишпорська Дарія Іванівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
Поддубей Єлизавета Вадимівна, Конюк Мирослава Олександрівна (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського)

Диплом ІІ ступеня

Магда Валерія Валеріївна (Полтавський національний педагогічний університетімені В. Г. Короленка)
Дєдова Анастасія Сергіївна, Зубар Діана Володимирівна (Сумський державний університет)
Рак Тетяна Олексіївна (Маріупольський державний університет)
Богославська Ольга Андріївна (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»)
Бурченя Наталія Юріївна (ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»)
Пукас Андріана Богданівна (Національний університет «Львівська політехніка»)
Канзеба Юлія Віталіївна (Запорізький національний університет)

Диплом ІІІ ступеня

Кріштапович Юлія Валентинівна, Худешенко Христина Юріївна (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)
Бельзецька Наталія Ігорівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)
Омельченко Михайло Вадимович (Київський національний університет
імені Тараса Шевченка)
Меженська Юлія Володимирівна, Колодько Любов Олександрівна (Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»)
Соколовська Маргарита Олегівна (Київський університет імені Бориса Грінченка)
Чубенко Ірина Вікторівна (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя)
Зверяк Євгенія Юріївна (Херсонський державний університет)
Ніколаєнко Анна Олександрівна, Поляруш Тетяна Павлівна (Одеський національний політехнічний університет)
Чайківська Олена Володимирівна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)
Голько Олександра Олександрівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
Чукін Ілля Валентинович (Київський національний торговельно-економічний університет)