До 100-річчя Alma Mater залишилося 82 днів
Версія для друку

Онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Запрошуємо науково-педагогічних працівників Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара пройти навчання на безкоштовному онлайн-курсі «Конфлікт інтересів: треба знати!» від НАЗК та освітнього проекту «Prometheus».

Безкоштовний навчальний онлайн-курс був створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Курс розрахований на підвищення рівня доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Програма курсу сприяє опануванню базових практичних інструментів для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Наразі курс налічує понад 13 000 слухачів, більше 40% з яких уже отримали сертифікати про його успішне завершення.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, які проходять на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листами до слухачів.

Для участі у курсі потрібно:

1. Зайти на сайт «Prometheus» (https://prometheus.org.ua/)

2. Віднайти там курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about або goo.gl/1MfYnT)

3. Зареєструватися

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube