Версія для друку

Турнір з гирьового спорту

У Палаці спорту Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара відбувся міжфакультетський турнір з гирьового спорту серед юнаків.

Силами мірялися у семи вагових категоріях: 60 кг, 70кг, 75 кг, 80 кг, 90 кг та більше 90кг за програмою двоборства – поштовх двох гир двома руками та кожної гирі по 16 кг.

За результатами змагань командну першість здобув фізико-технічний факультет, друге місце посів факультет фізики, електроніки та комп’ютерних систем, третє – факультет прикладної математики. Найбільшу кількість поштовхів двох гир по 16 кг (50 раз) зробив Віталій Замура – студент V курсу фізико-технічного факультету. В особистій першості переможцями стали: Євген Шевченко (до 60 кг), Роман Бородинчик (до 65 кг), Богдан Барнас (до 70 кг), Владислав Рябовий (до 75 кг),Віталій Замура (до 80 кг) та Степан Галенко (до 90 кг). Усі переможці представлятимуть університет на обласних змаганнях.

Турнір був останньою міжфакультетською зустріччю у цьому календарному році, а закриватиме спортивний сезон-2012 у Палаці спорту ДНУ яскраве Dance Show.