Версія для друку

Coursera for Campus відтепер доступна для всіх українських ЗВО та студентів

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара доєднався до програми від освітнього проєкту Coursera for Campus. Це означає, що доступ до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera надається нашим студентам та викладачам безкоштовно.

Що треба робити?

1. Зареєструватися на Coursera з використанням облікового запису корпоративної пошти Microsoft 365 Вашого факультету за посиланням: Coursera | Build Skills with Online Courses from Top Institutions.

2. Після реєстрації перейти за посиланням: https://rc.c4b-integration.com/ukr та обрати із переліку ЗВО Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.

3. Обрати з-понад 5200 курсів той, що Вас цікавить, або який Вам рекомендований.

4. Вітаємо! Ви у команді ДНУ на Coursera!

Звертаємо увагу, що у здобувачів освіти є можливість, за умови успішного проходження відповідного курсу, зарахувати певний освітній компонент або його частину як результат неформального та/або інформального навчання відповідно до Положення ДНУ.

Для науково-педагогічних працівників успішне проходження курсів відповідного спрямування може визнаватися як підвищення професійної кваліфікації.

Проректор з науково-педагогічної роботи
Дмитро Свинаренко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram