Версія для друку

5-22 січня: реєстрація на пробне ЗНО

5 січня 2022 року розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 22 січня.

Пробне тестування з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита відбуватиметься на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні є платною: вартість складає від 213 до 309 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Кожен абітурієнт зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, які відбудуться 19 та 26 березня. Зокрема, 19 березня – пробний тест з української мови або української мови і літератури; 26 березня – пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Для реєстрації випускникам необхідно: заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Також не пізніше 25 січня необхідно оплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних тестувань.

Після проходження пробного тестування з обраних предметів в пунктах тестувань учасники також зможуть ознайомитися з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Важливо! Для визначення результатів упродовж трьох днів після кожного з тестувань учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу.

Після внесення відповідей до спеціального сервісу 25 березня на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня — з іншого навчального предмета.

Пропонуємо вступникам ознайомитися з Переліком конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у 2022 році.

За матеріалами сайту Освіта.UA


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube