Версія для друку

Увага! Вакцинація від COVID-19

Із 1 по 3 червня 2021 року проходитиме вакцинація працівників Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вакциною Pfizer відповідно до списків, наданих факультетами та структурними підрозділами. Ревакцинація проводитиметься також вакциною Pfizer через 21 день після введення першої дози.

Попередні вимоги до вакцинації (за інформацією координатора з проведення вакцинації департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації):

не хворіти на момент вакцинації;

після хвороби на COVID-19 повинно пройти не менше 6 місяців;

у разі наявності хронічних захворювань таким особам треба проконсультуватися із сімейними лікарями щодо проведення вакцинації.

Вакцинація працівників університету буде здійснюватися мобільними групами на базі навчального корпусу №1 за відповідним графіком, про що персонально працівника зі списків на вакцинацію повідомлять додатково.

На щеплення необхідно прибути саме у визначений для конкретних працівників день і час, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний номер. Особи, які вже уклали декларації із сімейними лікарями, повинні мати при собі лише паспорт.

Щеплення працівників ДНУ добровільне та безоплатне. Варто поставитися до цього заходу відповідально та остаточно визначитися щодо проведення щеплення.

До 8:30 31 травня 2021 року необхідно подати на електронну адресу snida2017@ukr.net додаткові списки на вакцинацію працівників, якщо такі з’явилися, за формою, згідно з додатком 1.

Працівники повинні прибути на вакцинацію вже із заповненою та роздрукованою «Інформованою згодою», згідно з додатком 2.

Додаток 1

Додаток 2

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram