Версія для друку

Шевченківські читання на економічному факультеті

12 березня з нагоди Дня народження батька української літератури на економічному факультеті нашого університету відбулися «Шевченківські читання». На заході були присутні як студенти, так і викладачі.

Активні студенти економічного факультету часто проводять культурологічні заходи. Протягом години всі присутні насолоджувалися творчістю великого Кобзаря про долю українського народу, тогочасне буття українських селян, важке життя українських жінок, патріотичні почуття та цінності українців в образі самого Шевченка. На заході прочитали найвідоміші вірші поета. Несподіванкою став виступ студентки першого курсу Анастасії Сердюк, яка не просто декламувала вірш «У тієї Катерини», а навіть проспівала його. Зворушливо прозвучав уривок з віршу «Минають дні, минають ночі» у виконанні Міс ДНУ 2017 року Аделін Уаби. Також прозвучав уривок із сатиричної поеми «Сон» про самодержавство і кріпосництво в Російській імперії у виконанні студентки другого курсу Аліни Гусєвої. «І виріс я на чужині» зачитав студент другого курсу Юрій Гуртовий, який вклав сучасне тлумачення у рядки Тараса Григоровича. Викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дар’я Бесчастна огорнула всіх ліричним настроєм під час свого виступу з уривком з поеми «Сова». За факультетською традицією, ведучими читань були Федір Могильний та Олександр Бордусь.

Учасники читань дізналися цікаві факти про життя митця, а на завершення пролунав вірш, перекладений багатьма мовами світу, видатний «Заповіт» Кобзаря у виконанні активного студента першого курсу Олександра Короті.

За словами багатьох викладачів, які були присутні на цьому заході, саме так має розвиватися українська молодь та з повагою ставитися до надбань нашої багатогранної культури.

Федір Могильний,
студент спеціальності «Облік і оподаткування»


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram