Версія для друку

Організація дистанційного навчання на економічному факультеті

На економічному факультеті ДНУ ім. О.Гончара пройшов навчально-практичний семінар, основним завданням якого було обговорення процесу організації та практичного використання засобів хмарного інтернет-сервісу Microsoft Office 365 у навчальному процесі.

Актуальність та своєчасність проведення заходу зумовлена необхідністю забезпечення якісної та ефективної самостійної роботи студентів деяких курсів на початку другого семестру.

У рамках заходу завідувач кафедри економічної кібернетики Роман Іванов запропонував для загального обговорення різні форми організації розміщення та спільного доступу до навчальних матеріалів і продемонстрував у режимі on-line особливості їхнього використання.

Під час обговорення адміністрація та провідні науково-педагогічні працівники факультету прийняли колегіальне рішення, яке передбачає застосування для забезпечення самостійної роботи додатку OneDrive, що дозволяє кожному викладачеві формувати бази навчально-методичних матеріалів, надавати доступ до них цільовим групам користувачів, організовувати практичну роботу тощо.

На прохання присутніх було створено консультативну групу для надання оперативної допомоги викладачам та студентам економічного факультету – користувачам Microsoft Office 365.

Економічний факультет


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram