Версія для друку

Увага! 1 серпня стартує реєстрація електронних кабінетів

До уваги абітурієнтів!

Офіційна реєстрація електронних кабінетів для подання заяв на вступ до ЗВО України розпочинається з 10:00 1 серпня 2020 року.

Вступники, які подають заяви в електронній формі, зможуть подати їх з 13 до 22 серпня. Реєстрація електронних кабінетів триватиме протягом усього цього періоду подання заяв.

Як зазначають у МОН України, однією з новацій вступної кампанії цього року є можливість подання електронних заяв для вступників з магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали ЄВІ/ЄФВВ. Крім того, стало можливим подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років.

А поки ще є час до офіційного старту реєстрації Міністерство освіти і науки України надає вступникам можливість протестувати електронні кабінети та потренуватися у поданні заяв онлайн.

Так, до 22:00 30 липня 2020 року абітурієнти можуть створити тестовий електронний кабінет і подати через нього заяви на вступ на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua. Це послуга для тих, хто має сертифікат ЗНО та атестат про повну загальну середню освіту або сертифікат ЄВІ/ЄФВВ і диплом про вищу освіту. Детальніше – в покроковій інструкції та відеороз’ясненні МОН.

Подібне тестування електронної системи проводиться для того, щоб перевірити її роботу під час пікових навантажень. Для вступників це можливість ознайомитися з інтерфейсом порталу, особливостями реєстрації, визначити, як завантажувати документи. Після закінчення тренувального періоду всі внесені заяви видаляться. Тестові логін і пароль також не працюватимуть.

Більше про тестову реєстрацію електронних документів

За матеріалами сайту МОН України


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube