Версія для друку

Стартувала реєстрація на ЗНО-2019

5 лютого 2019 року розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цьогоріч очікується близько 330 тисяч учасників тестування. Насамперед, це ті, хто завершуватиме отримання повної загальної середньої освіти (ПЗСО): випускники шкіл та учні (слухачі, студенти) закладів професійної і вищої освіти.

Пропонуємо вступникам ознайомитися з Переліком конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у 2019 році.

Для реєстрації на ЗНО потрібно:

• заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО, з якої формується реєстраційна картка;

• надрукувати реєстраційну картку та письмово заповнити в ній окремі пункти;

• сформувати пакет документів та подати його до свого закладу освіти.

Керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) до 18 березня 2019 року.

Скласти ЗНО можуть також випускники минулих років. Їм необхідно пройти таку ж процедуру реєстрації, але сформований пакет документів самостійно відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти.

Факт реєстрації підтверджується Сертифікатом, який регіональний центр надсилає у заклад освіти або безпосередньо учаснику тестування в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем. Учням (слухачам, студентам), що проходять ДПА в формі ЗНО, конверти вручають у закладі освіти, а інші учасники отримають їх на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Змінити дані, вказані у реєстраційній картці, учасник тестування може до 25 березня 2019 року. Для цього, після отримання Сертифікату, потрібно повторно пройти процедуру реєстрації, скориставшись сервісом https://zno.testportal.com.ua/edit

Докладніша інформація – на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Також на сайті МОН розміщені найпоширеніші запитання-відповіді щодо тестування, в яких ідеться про реєстрацію, підготовку до тестування, його проведення та визначення результатів, пільги та спеціальні умови тощо.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube