До 100-річчя Alma Mater залишилося 117 днів
Версія для друку

Запрошуємо на Олімпіаду ДНУ для абітурієнтів

Учасникам другого туру олімпіади нараховуватимуться додаткові бали (до 20 балів) до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Протягом травня-червня 2017 року проходитиме Олімпіада Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з математики, фізики, хімії, біології та географії.

Метою заходу є виявлення обдарованих вступників і надання їм допомоги у виборі професії, реалізація здібностей талановитих учнів та залучення їх до навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

До участі в олімпіаді запрошуються випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016/2017 навчального року, випускники минулих років а також студенти технікумів і коледжів, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.

Олімпіада проводитиметься в два тури – дистанційний та очний. Під час першого дистанційного туру (з 01 травня по 15 травня) учасники мають ознайомитися із тестовими завданнями, розміщеними на веб-сайті університету, та розв’язати їх. Другий (очний) тур проходитиме на базі університету з 29 травня по 11 червня. До участі в ньому будуть допущені учасники, які наберуть не менше 75 балів на першому етапі. Учасникам другого туру олімпіади нараховуватимуться додаткові бали до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. Додаткові бали (до 20 балів) нараховуватимуться саме тим учасникам, які наберуть не менше ніж 90 балів у другому турі (за умови вступу до Дніпровського національного університету на відповідну спеціальність).

Для цього необхідно:


1) Зареєструватися з 01 травня до 19 травня 2017 року.


2)Отримати не менше 75 балів за завдання першого туру.

Доступ до завдань першого (дистанційного) туру усім зареєстрованим учасникам буде відкритий

з 10 травня по 21 травня 2017 року

Завдання буде доступне за посиланням, наведеним нижче, лише після входу до університетського аккаунта за надісланими Вам даними. Вхід до аккаунта здійснюється за адресою: portal.office.com або mail.office365.com з будь-якого сучасного браузера;

У разі, якщо дані аккаунта не отримані до 19.05.2017 включно, надішліть повідомлення на адресу live@dnulive.dp.ua, або pk@dnulive.dp.ua.

Допомога по роботі зі службами аккаунту: http://support.office.com

Увага! Надсилання відповідей для кожного предмета Олімпіади здійснюється лише один раз.


3)Отримати не менше 90 балів за завдання другого туру.

Розклад проведення другого туру Олімпіади ДНУ:

  • з математики – 3 червня 2017 року;
  • з фізики – 7 червня 2017 року;
  • з хімії – 5 червня 2017 року;
  • з біології – 9 червня 2017 року;
  • з географії – 10 червня 2017 року.


Детальніше про олімпіаду та олімпіадні завдання

Приймальна комісія
ДНУ ім. О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube