Версія для друку

Олімпіада ДНУ

Увага!

Затверджено розклад другого туру Олімпіади ДНУ.

Пропонуємо до Вашої уваги вказiвки до розв'язання завдань другого туру Олімпіади ДНУ з математики, який відбувся 21 квітня 2018 року.

Пропонуємо до Вашої уваги результати другого туру Олімпіади ДНУ з математики та список переможців.

Пропонуємо до Вашої уваги вказiвки до розв'язання завдань другого туру Олімпіади ДНУ з фізики, результати другого туру Олімпіади ДНУ з фізики і хімії та список переможців.

Пропонуємо до Вашої уваги вказiвки до розв'язання завдань другого туру Олімпіади ДНУ з географії, відповіді до завдань з біології, результати другого туру Олімпіади ДНУ з географії та біології та список переможців Олімпіади з географії та біології.


Увага!

Перший тур Олімпіади ДНУ завершено. Пропонуємо до Вашої уваги результати першого туру з:
Біології Фізики Географії Хімії Математики Нагадуємо, що відповідно до регламенту Олімпіади, учасники, які отримали не менше 75 балів, будуть допущені до участі у другому турі Олімпіади, який проводитиметься в корпусах ДНУ. Розклад другого туру буде оприлюднений не пізніше 6 квітня 2018 р.

Затверджені списки учасників другого туру з:

Біології Фізики Географії Математики Хімії
Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській олімпіаді Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Олімпіада ДНУ імені Олеся Гончара з математики, фізики, хімії, біології та географії проходитиме у березні-квітні 2018 року. Кожен учасник може спробувати власні сили в Олімпіаді з будь-якого предмету.
Метою заходу є виявлення обдарованих вступників і надання їм допомоги у виборі професії, реалізація здібностей талановитих учнів та залучення їх до навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
Олімпіада проводиться для тих, хто вступатиме до ДНУ ім. Олеся Гончара на основі повної загальної середньої освіти.
Призери Олімпіади додатково отримають до 20 балів до сертифіката ЗНО при вступі до ДНУ ім. Олеся Гончара на відповідні спеціальності
Для цього необхідно:
1) Зареєструватися  з 16 лютого 2018 року до 19 березня 2018 року.
2) Після отримання облікового запису (акаунту) ознайомитись із завданнями першого туру і розв’язати їх в режимі on-line;
Доступ до завдань першого (дистанційного) туру усім зареєстрованим учасникам буде відкритий
з 22 березня 2018 року по 23:59 годин 25 березня 2018 року. 
Завдання буде доступне за посиланням, наведеним нижче, лише після входу до університетського акаунту за надісланими Вам даними. Вхід до акаунту здійснюється за адресою: portal.office.com або mail.office365.com із будь-якого сучасного браузера.

У разі, якщо дані акаунту не отримані до 07 березня 2018 року включно, будь ласка, надішліть повідомлення на адресу: live@dnulive.dp.ua

Допомога по роботі зі службами акаунту: http://support.office.com

Увага! Надсилання відповідей для кожного предмета Олімпіади здійснюється лише один раз.
3) Набрати не менше 75 балів у першому турі для того, щоб узяти участь у другому турі. (Переможці першого туру будуть запрошені листом, надісланим на пошту університетського акаунту, до участі у другому турі, який проводитиметься в корпусах ДНУ).
4) Отримати не менше 90 балів при виконанні завдань другого (очного) туру;
5) Подати заяву на вступ до ДНУ ім. Олеся Гончара на відповідні спеціальності
Просимо Вас ознайомитися з Положенням про Олімпіаду