Версія для друку

„Вы мудро нас учили жить, не попирая наших мнений”

На економічному факультеті Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара п’ятикурсникам урочисто вручили дипломи.

Цьогорічні 45 спеціалістів та магістрів стали п’ятнадцятим випуском спеціальності „Економіка підприємства”. У тому, що ці, уже колишні, студенти є неповторними і незрівнянними, за словами їхнього куратора Світлани Кузьмівни Лапушкіної, довелося одразу переконатися. Звичайну церемонію вручення дипломів вони перетворили на справжнє свято світлих емоцій, щирої вдячності до викладачів та невичерпної креативності. Кожному випускнику був присвячений віршований портрет, автори цих жартівливих, але влучних характеристик – староста Юлія Боженко та її одногрупник Денис Чичов. Звукорежисери, теж випускники, підготували для моменту вручення диплому індивідуальну музику, яка, на їхню думку, відповідає внутрішньому світу кожного. Тож гарний настрій і викладачам, які прийшли привітатати своїх вихованців, і самим випускникам був забезпечений.

Спеціалістів і магістрів привітав декан факультету, професор Сергій Олександрович Смирнов: „Не сумніваюся, що ми побачимо своїх випускників у майбутньому на серйозних позиціях. Адже протягом п’яти років ви довели свою самодостатність, вирішуючи сучасні завдання. Вважаю, що наша країна сьогодні отримала справжніх спеціалістів, ви доведете це своїми майбутніми досягненнями. А також бажаю, щоб ваша студентська дружба збереглася на все життя”.

Не приховує захоплення своїми студентами куратор, кандидат економічних наук Світлана Кузьмівна Лапушкіна. Вона зізналася, що це її останній випуск, тому що вважає, що потужнішого і яскравішого заключного акорду в її педагогічній діяльності не буде: „У мене достатньо життєвого досвіду, щоб так говорити, оскільки працюю в університеті з 1971 року. Усі мої вихованці об’єднані дружбою, взаєморозумінням, взаємодопомогою. Це нестандартні студенти, вони інтелектуальні, з сильними характерами, можуть себе захистити. Усі п’ять років супроводжувались дискусіями з викладачами стосовно поглядів і на економіку, і на політику. Це не мовчазне стадо, а особистості. Деякі вже працюють в серйозному бізнесі, вони були переведені на індивідуальний графік навчання. Я ними задоволена, тому що часто практика у них випереджає деякі теоретичні економічні положення. Вони ставлять перед собою великі завдання - це майбутні блискучі чиновники, серйозні бізнесмени”.

Староста та ідейний натхненник групи Юлія Боженко відзначила, що студентські роки пройшли, як один день. „І хоча навчання в університеті коротше вдвічі, ніж у школі, ми дуже здружилися, - говорить Юля, - у нас кожен – особистість, кожен залишив у душі про себе неповторне враження. Я впевнена, що де б ми не влаштувалися, навіть у податковій інспекції, наш одногрупник завжди допоможе. Щодо викладачів, то вони не лише підготували нас як висококваліфікованих фахівців, а й завжди були гарними порадниками”.

Від імені усіх випускників Юля висловила щиру подяку фахівцям економічного факультету ДНУ:
Мы любим вас, чего же более, и это вовсе не слова.
Как хорошо, что в этих стенах друг с другом нас свела судьба.
Все сохраним, что вы нам дали,
Как добрый бесконечный дар, огонь души, сердечный жар.
Вы научили жизнь любить, трудиться, петь, играть на сцене.
Вы мудро нас учили жить, не попирая наших мнений.
Мы очень, очень любим вас - отркрыто, искренне сердечно.
И в этот драгоценный час запомнить вас хотим навечно.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram