Версія для друку

«Краса жіноча – теплий подих квітки…»

Святковий весняний настрій чарівним колегам подарували організатори урочистого прийому з нагоди Міжнародного жіночого Дня, який відбувся у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара.

По-особливому щедрими були в цей день чоловіки на цілком заслужені компліменти, променисті посмішки, щирі слова вдячності. З теплими привітаннями звернувся до жінок ректор університету, професор Микола Поляков: «Ми приходимо в цей світ завдяки вам, жінкам, і протягом усього життя нас супроводжують ваші ласкаві посмішки, турбота, чуйність і підтримка. Скільки б добрих слів ми не говорили вам у свята і в будні – їх все одно буде замало, щоб висловити безмежну любов і вдячність за терпіння, працелюбність, відданість і наснагу, яку ви нам даруєте. Нехай у ваших родинах панує добробут і злагода, весна зігріває теплом, а чоловіки і діти дарують любов!»

За сумлінну працю і бездоганне виконання посадових обов’язків жінкам вручили грамоти і подяки перший проректор ДНУ Олександр Кочубей, голова профспілкового комітету Олег Тупиця і проректор з наукової роботи у сфері гуманітарної освіти і виховання молоді Валентин Іваненко.

Вишуканості теплій атмосфері, що панувала в Палаці, додавали чарівна музика, яскраві квіти і ліричні танці.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram