Дніпро у жалобі
Родина Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара разом з усіма містянами схиляє голови в жалобі за загиблими внаслідок рашистської атаки на Дніпро в ніч на 2 червня.
Сьогодні, 3 червня, у нашому місті оголошено День жалоби. Цей ворожий удар став черговим актом жорстокого терору: ворог навмисне застосував по цивільних кварталах касетні боєприпаси, прагнучи спричинити якомога більшу кількість жертв серед мирного населення.

Підступний обстріл забрав життя 16 людей. Ще 42 мешканці отримали поранення, серед яких — четверо дітей. Наразі 21 дорослий та троє діток перебувають у лікарнях, де медики на межі зусиль виборюють їхні життя та надають усю необхідну допомогу.
Сьогодні з нами тужить не лише Дніпро. На знак солідарності та підтримки траур також оголошено у Кривому Розі та Кропивницькому. Наш біль — спільний, наша лють — єдина.
Висловлюємо найглибші співчуття всім, хто втратив рідних та близьких у цій страшній трагедії. Сил та якнайшвидшого одужання кожному пораненому.
Вічна пам'ять загиблим. Стійкості нашому місту.
Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики та інформаційних технологій
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу










