Версія для друку

«За заслуги перед вітчизняною космонавтикою»

Медалями «За заслуги перед вітчизняною космонавтикою» з нагоди 95-річчя М.К. Янгеля було нагороджено ректора Дніпропетровського національного університету професора М.В. Полякова та професорів фізико-технічного факультету ДНУ В.О. Ларіна, В.Є. Давидсона, Ю.Д. Шептуна, Ф.П. Саніна. Медаллю імені М.К. Янгеля «За заслуги перед ДКБ «Південне» нагороджений професор Є.О. Джур.

Давні плідні стосунки пов’язують Дніпропетровський національний університет із Державним конструкторським бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля. Більше піввіку тому, в 1952 році, саме Михайло Кузьмич Янгель був ініціатором створення в університеті фізико-технічного факультету, він же очолював одну із провідних кафедр. І донині співпраця університету із КБ і «Південмашем» може бути відмінним прикладом симбіозу науки, освіти і виробництва. Це ще раз засвідчив, відвідавши засідання Вченої ради ДНУ, Генеральний конструктор ДКБ «Південне» С.М. Конюхов. Станіслав Миколайович підкреслив, що щороку до конструкторського бюро приходять 150-180 випускників університету, і сьогодні він би назвав свій колектив дуже якісним сплавом вихованців наукових шкіл ДНУ та ХАІ. Сам випускник Alma mater, він відзначив, що зі щирою вдячністю згадує своїх учителів та покладає великі надії на молодь, яка приходить працювати в ракетно-космічну галузь. Від імені колективу конструкторського бюро С.М. Конюхов вручив високі нагороди.

Урочистостям передувало підписання двосторонньої угоди між ДНУ та ДКБ, яка, за словами Миколи Вікторовича Полякова, сприятиме пошуку нових форм співпраці і стимулюватиме молодь залучатися до розвитку вітчизняної космонавтики.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram