Версія для друку

«Мрія» - це мрія!

Кожна людина має свою Велику Мрію. Ми змінюємося і наші мрії дають нові паростки. Життя не дає можливості зупинитися...

Студенти Дніпропетровського національного університету – дуже талановиті люди. І в цьому ми переконуємося щодня. У науці і спорті, у громадському житті і у творчості ми зустрічаємо натхненних і цілеспрямованих молодих людей.

30 листопада 2006 року у Палаці студентів ДНУ відбувся концерт студії сучасного вокалу «Мрія». Концерт тривав дві з половиною години. Саме стільки часу глядачі дивились шоу-програму «Студенти можуть все!». І дійсно, студенти різних факультетів – механіко-математичного і хімічного, біолого-екологічного і економічного, фізико-технічного і фізичного – співали українські, зарубіжні та російські пісні, не даючи глядачам ні на хвилину засумувати.

Кожен номер – це нові костюми, сучасна обробка, хореографічна постановка – це можливість розкрити пісню по-своєму, по-«мрійному».

«Батькове жито», «Свирель да рожок», «Всё пройдёт», «Дівчина-весна», «Розпрягайте хлопці коней»...- всі номери глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Концерт був своєрідним звітом для присвоєння почесного звання «Народний аматорський колектив України», але, як зізналися співачки, отримання нагород не є самоціллю колективу. В цьому році до основного складу «Мрії» прийшло більш 20 студентів-першокурсників, які прагнуть присвячувати свій вільний час творчості. Вони намагаються не просто співати, а робити кожний номер театралізованим, власноруч виготовляють костюми і вигадують нові цікаві сценічні форми втілення творчих задумів.

У 2002 році до університетського Палацу студентів прийшла першокурсниця мехмату Настя Кутаренко і сказала: «Я хочу співати!». Пізніше до неї приєдналися Катя Рибаченко з економічний факультетут, Анна Кабардинська та Марина Піскова з біолого-екологічного, Даша Кутаренко та Юлія Надточій з фізтеху, Саша Нікішина з прикладної математики. Так народилася «Мрія». Сьогодні у «Мрії» співають більше 30 студентів, колектив - бажаний гість на всіх заходах ДНУ, на міських та обласних святах.

За останній час «Мрія» стала лауреатом Всеукраїнського пісенного конкурсу «Пісенні крила Чураївни» (м. Полтава) у номінації «Кращий сценічний костюм» (2006 рік), посіла I місце у Всеукраїнському конкурсі «Барвистий віночок» (2005 рік), щорічно колектив є лауреатом міського та обласного огляду «Студентська весна».

Керують колективом колишні студенти, а нині художній керівник Палацу студентів ДНУ Оксана Рудковська та аспірант кафедри електронних засобів телекомунікацій ДНУ Дмитро Свинаренко.

Мрії завжди збуваються !

Палац студентів ДНУ

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram