Версія для друку

Індонезія запрошує на навчання студентів ДНУ

Минулого тижня Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відвідали поважні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат і Секретар з політичних питань пан Аріф Р. Бахтіар. Приймали індонезійську делегацію перший проректор ДНУ Олександр Кочубей та проректори з науково-педагогічної роботи у сфері гуманітарної освіти Валентин Іваненко і міжнародного співробітництва Михайло Д’яченко. Перший проректор подякував дипломатам за візит, коротко розповів про історію та структуру вишу, ознайомив з навчальним процесом класичного університету. Олександр Олексійович наголосив, що ДНУ співпрацює з 80-ма провідними науковими і освітянськими установами світу, та висловив сподівання, що завдяки візиту пані Посла будуть налагоджені зв’язки з провідними університетами Індонезії.

У відповідній промові пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат щиро подякувала керівництву ДНУ за теплий прийом, за можливість розповісти про Індонезію студентам і викладачам одного з найпрестижніших вишів України:

- Насамперед я завітала до ДНУ для розширення відносин між нашими країнами в галузі освіти, – охарактеризувала мету свого візиту Нінінг Сунінгсіх Рохадіат. – Також я хочу розповісти про свою державу, спростувати той імідж, який, на жаль, існує в світі щодо мусульманських країн. Ми бажаємо, щоб у світі знали, що Індонезія – це не тероризм і екстремізм. Ми демократична країна, і ми відкриті для всіх.

Також ми хотіли б запропонувати вашим студентам стати учасниками проекту отримання стипендій на рік навчання в Індонезії, протягом якого вони б мали змогу вивчати індонезійську мову та індонезійську культуру. За цією програмою пройшли навчання вже 15 студентів з України. Двоє з них працюють зараз у нашому посольстві. Сподіваємось, що все більше українських студентів зможуть працювати над нашими спільними проектами. Вважаю, що майбутнього місяця ми зможемо підписати необхідні документи, і вже влітку дніпропетровські студенти почнуть навчання в Університеті Індонезії в Джакарті. Для них це буде перший досвід навчання в нашій країні.

По закінченні зустрічі пані Посол прочитала студентам факультетів міжнародної економіки та систем і засобів масової комунікації лекцію, присвячену розвитку демократії в Індонезії, в якій наголошувала, що її країна бажає мирно співіснувати зі світом.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram