Версія для друку

Практика у «єДніпро». Студенти ДНУ долучились до роботи над міжнародним цифровим проєктом

Мусієнко Анастасія навчається на четвертому курсі факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Вивчає комп’ютерні науки. Сьогодні вона одна з 25 студентів, які проходять практику в КП «єДніпро». Знайомляться з міськими електронними сервісами, які працюють у Дніпрі, та працюватимуть над проєктами, що цифровізують місто.

Тут я хочу покращити свої професійні навички. Плюс чотири роки ми навчались дистанційно, тому хотілося б попрацювати в команді. Гадаю, ця практика стане для мене гарним досвідом та плюсом при пошуку першої роботи. Враження від КП дуже приємні – багато проєктів, про деякі я чула, про деякі ні. Мені особисто чи не найбільше сподобались проєкти MyBookу, освітня платформа для підготовки до НМТ та учнівський квиток, – розказує Анастасія.

Особливістю цьогорічної студентської практики у КП «єДніпро» стане робота над спільним українсько-естонським грантовим проєктом електронного курсу «You govern: Principles of e-governance» (Керуй: Принципи електронного урядування).

Цей проєкт спрямований на обмін досвідом самоврядування між Естонією та Україною. Наші практиканти будуть залучені до складання презентації та її перекладу. Це цінний досвід, адже дає можливість попрацювати над освітнім проєктом з міжнародними партнерами. Практика – важливий етап під час навчання в університеті. Це можливість показати свої знання, отримати дійсно корисні поради від спеціалістів підприємства за різними напрямами, – каже Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР.

Наприкінці практики кожен зі студентів розробить звіт своєї роботи, який вони матимуть змогу захистити перед командою КП «єДніпро» та ректором університету. Студентів, які покажуть себе на високому рівні, запросять на співбесіду. Отже, буде можливість працевлаштуватися до КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР.

Пресслужба
Дніпровської міської ради


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram