Версія для друку

Передсвяткова зустріч із Захисниками України

Напередодні двох значущих свят – Дня Збройних Сил України й Міжнародного дня волонтерів студентська молодь факультету психології та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, волонтерського активу Центру соціальних ініціатив та волонтерства ДНУ і ради студентів факультету зустрілася військовослужбовцями в/ч А3750.

Наші гості розповіли майбутнім педагогам у галузі спеціальної освіти та психологам свої життєві історії, особливості участі у військових діях із 2014 року й до сьогодні. Відповіли на запитання студентів, навчали військовій грамоті, провели уроки безпечної поведінки та порадили, як поводитися в разі повітряної тривоги, закцентували увагу на важливості професії психолога у воєнний час, а наостанок подарували військовий прапор із побажаннями та власними підписами.

Наймолодший учасник зустрічі – першокласник Максим із позивним «Козак Сіромаха» прочитав вірш та виконав патріотичну пісню, яку підхопили в залі, а студенти-волонтери ДНУ Назар Карімов і Діана Лягабова поетично звернулися до військових із авторською поезією, де пролунали слова про честь і звитягу військових – мужніх бійців, про їхні героїчні справи та непереборне бажання боронити рідну землю, оберігати усіх нас. Наприкінці виступу Назара в аудиторії пролунали слова «Слава Україні! – Героям слава!», «Слава ЗСУ!» й хвилиною мовчання вшанували полеглих Воїнів, мужніх Захисників України...

Дівчата з академічної групи ДК-23-1-2 та їхня кураторка пані Тетяна Приходько щиро подякували військовим за зустріч, вручили гостям красивий торт, печиво, власноруч виготовлене студентками, червоні тюльпани і «Листи вдячності» від української молоді!

У цій урочистій атмосфері волонтерам вручили Подяки з нагоди Міжнародного дня волонтерів. Розповіли про волонтерську діяльність студентів і науково-педагогічних працівників, про наших випускників, які захищають країну та волонтерують. Літопис доброчинних справ Центру соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ ведеться з 2002 року. І саме наші студенти-волонтери у 2014 році стали помічниками в центрі «Допомога Дніпра» й до сьогодні продовжують співпрацювати з волонтерськими центрами, громадськими організаціями та благодійними фондами міста на Дніпрі.

Гостям цікаво було дізнатися й про волонтерські справи в освітньому закладі. Так, нас об’єднувало спільне бажання пришвидшення Перемоги, і, звісно, кожен мав свій фронт, свою необхідну роботу, яку мали виконати лише на сто балів (на «відмінно»)!

Вітаємо наших друзів із Днем Збройних Сил України й бажаємо Янгола-охоронця кожному Захиснику та Захисниці!

Після заходу волонтери ДНУ зібрали посилку для бійців на Донеччині й швидко попрямували до відділення «Нової пошти», бо свято Святого Миколая 6 грудня цього року буде особливим – подарунки підготовлені й для дорослих дітей – Воїнів!

Слава ЗСУ! Усе буде Україна!

Центр соціальних ініціатив та волонтерства ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram