![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Передсвяткова зустріч із Захисниками України
Напередодні двох значущих свят – Дня Збройних Сил України й Міжнародного дня волонтерів студентська молодь факультету психології та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, волонтерського активу Центру соціальних ініціатив та волонтерства ДНУ і ради студентів факультету зустрілася військовослужбовцями в/ч А3750.
![](/images/news/4_6grudnyViyskov_a.jpg)
Наші гості розповіли майбутнім педагогам у галузі спеціальної освіти та психологам свої життєві історії, особливості участі у військових діях із 2014 року й до сьогодні. Відповіли на запитання студентів, навчали військовій грамоті, провели уроки безпечної поведінки та порадили, як поводитися в разі повітряної тривоги, закцентували увагу на важливості професії психолога у воєнний час, а наостанок подарували військовий прапор із побажаннями та власними підписами.
![](/images/news/3_6grudnyViyskov_a.jpg)
Наймолодший учасник зустрічі – першокласник Максим із позивним «Козак Сіромаха» прочитав вірш та виконав патріотичну пісню, яку підхопили в залі, а студенти-волонтери ДНУ Назар Карімов і Діана Лягабова поетично звернулися до військових із авторською поезією, де пролунали слова про честь і звитягу військових – мужніх бійців, про їхні героїчні справи та непереборне бажання боронити рідну землю, оберігати усіх нас. Наприкінці виступу Назара в аудиторії пролунали слова «Слава Україні! – Героям слава!», «Слава ЗСУ!» й хвилиною мовчання вшанували полеглих Воїнів, мужніх Захисників України...
![](/images/news/1_6grudnySiromaha_a.jpg)
Дівчата з академічної групи ДК-23-1-2 та їхня кураторка пані Тетяна Приходько щиро подякували військовим за зустріч, вручили гостям красивий торт, печиво, власноруч виготовлене студентками, червоні тюльпани і «Листи вдячності» від української молоді!
![](/images/news/1_6grudnyTort_a.jpg)
У цій урочистій атмосфері волонтерам вручили Подяки з нагоди Міжнародного дня волонтерів. Розповіли про волонтерську діяльність студентів і науково-педагогічних працівників, про наших випускників, які захищають країну та волонтерують. Літопис доброчинних справ Центру соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ ведеться з 2002 року. І саме наші студенти-волонтери у 2014 році стали помічниками в центрі «Допомога Дніпра» й до сьогодні продовжують співпрацювати з волонтерськими центрами, громадськими організаціями та благодійними фондами міста на Дніпрі.
![](/images/news/1_6grudnyViyskov_a.jpg)
Гостям цікаво було дізнатися й про волонтерські справи в освітньому закладі. Так, нас об’єднувало спільне бажання пришвидшення Перемоги, і, звісно, кожен мав свій фронт, свою необхідну роботу, яку мали виконати лише на сто балів (на «відмінно»)!
![](/images/news/2_6grudnyViyskov_a.jpg)
Вітаємо наших друзів із Днем Збройних Сил України й бажаємо Янгола-охоронця кожному Захиснику та Захисниці!
Після заходу волонтери ДНУ зібрали посилку для бійців на Донеччині й швидко попрямували до відділення «Нової пошти», бо свято Святого Миколая 6 грудня цього року буде особливим – подарунки підготовлені й для дорослих дітей – Воїнів!
![](/images/news/1_6grudny_a.jpg)
![](/images/news/1_6grudnySpilna_a.jpg)
Слава ЗСУ! Усе буде Україна!
Центр соціальних ініціатив та волонтерства ДНУ
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу