Версія для друку

Фотовиставка "Студентський об`єктив-2005"

Оберіть найкращого фотографа!

В холі Наукової бібліотеки імені Олеся Гончара Дніпропетровського національного університету відкрилася фотовиставка-конкурс "Студентський об'єктив-2005", присвячена Дню захисника Вітчизни та жіночому святу 8 Березня. На конкурс були представлені оригінальні, яскраві й необмежені тематичними рамками роботи понад трьохсот студентів ДНУ. Для експозиції відібрано близько 250 світлин 27 авторів, які найбільш вдало проявили свій професійний хист, інтелект, інтуїцію, спостережливість та створили цілі фотоцикли.


Відкриваючи виставку, ректор ДНУ професор Микола Вікторович Поляков схвалив започатковану Центром гуманітарних проблем освіти традицію, відзначивши, що вже вдруге хол Наукової бібліотеки імені Олеся Гончара зігрівають оповиті теплом і любов'ю, різнобарвні та розмаїті за тематичними аспектами світлини. Підтриманий ректоратом та усіма факультетами фотоконкурс стимулював досі невикористані можливості самореалізації молоді і засвідчив надзвичайно високий рівень духовності й культури студентства нашого університету, його прагнення побачити й зафіксувати велич й красу України, її міст і сіл, неповторної природи, відтворити незворотні часи молодості і веселого студентського життя.

"Погляд молодих колег завжди цікавий для нас, ми із задоволення спостерігаємо творчий злет юних особистостей, особливо тих, для кого захоплення переростає в професію. Серед експонованих авторів багато журналістів, дизайнерів, біологів, математиків, фізиків. Для багатьох наша виставка - то перше визнання таланту, тож нехай всім щастить!" - побажав Микола Вікторович.


Студентка факультету систем та засобів масової комунікації Ганна Куделя, яка перемогла у конкурсі минулого року, засвідчила, що для неї фотографія є саме тим хобі, що стає майбутньою професією, а бажаною вершиною професійного злету для себе Аня вважає роботу в журналі "Кореспондент", де фотографія посідає таке ж важливе місце, як і журналістський матеріал. Цього року вона представила на суд відвідувачів фотографії відзняті у Києві, її улюбленому місті.

А для аспіранта біолого-екологічного факультету Віталія Цибенка емоції важливіші за професійні навички: "Фото дає можливість відтворити найсуттєвіші моменти життя та поділитися своїми враженнями, передати емоції. Для мене дуже важлива думка друзів про мою роботу, вони не художники, але їхні оцінки для мене показові. Взагалі вважаю, що у цій справі найголовніше - то талант, а професійні навички обов'язково з'являться.


Виставку було організовано Центром гуманітарних проблем освіти ДНУ спільно з кафедрою образотворчого мистецтва та культурознавства факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства університету. Протягом місяця поціновувачі прекрасного можуть ознайомитися з фотографіями і проголосувати за найкращого автора. Таким чином журі обере переможця цьогорічного конкурсу. Тож пам'ятайте, найкращого фотографа університету обираєте саме Ви!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram