Версія для друку

Викладачі ДНУ – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових і навчальних видань «Юридика»

20 травня, у День науки в Україні, на урочистому зібранні в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося нагородження переможців та номінантів Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

У номінації «Навчальний посібник із безпеки» перемогла спільна робота завідувачки кафедри адміністративного і кримінального права ДНУ, докторки юридичних наук, професорки Тетяни Корнякової та професорки кафедри адміністративного і кримінального права ДНУ, докторки юридичних наук, професорки Наталії Юзікової. Їхній навчальний посібник «Кримінологія» (Навчальний посібник для підготовки до екзаменів. Видання 3-те, перероб. та доп. / Т.В. Корнякова, Н.С. Юзікова. – Дніпро:ЛІРА, 2022. 168 с.) здобув І місце, а авторки були нагороджені дипломом переможців.

Національний конкурс оголошувався у березні 2023 року з метою розвитку та популяризації якісних українських видань у сфері права, безпеки та євроінтеграції в умовах війни і процесу підготовки України до вступу до Європейського Союзу. Організаторами були: Одеський державний університет внутрішніх справ, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Видавництво «Юридика», Центр українсько-європейського наукового співробітництва. А партнерами конкурсу виступили: Полонійна академія (м. Ченстохова, Республіка Польща), Балтійська міжнародна академія (м. Рига, Латвійська Республіка), Центр права і політики імені Станислава Дністрянського (м. Львів, Україна) та Online Law School (м. Львів, Україна).

Завідувачка кафедри адміністративного
і кримінального права ДНУ
Наталія Юзікова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram