Версія для друку

Літня школа з психології у Познані

12-20 травня студенти факультету психології та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяли участь у літній школі з психології «Психологія міркування: теорія і практика», яка проходила в Університеті імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща).

13-14 травня студенти-психологи ДНУ відвідали 18-й Познанський форум когнітивістики, де ознайомилися з цікавими науковими проєктами колег – студентів та докторантів (аспірантів) із різних закладів вищої освіти Польщі.

Декан факультету психології та когнітивістики познанського університету професор Маріуш Урбанський провів лекції та практичні заняття для українських студентів. Досвідчені доктори університету Агнежка Новік, Моніка Зієлона-Дженек, Мацей Рас і молоді докторанти навчали представників ДНУ сучасним методам психодіагностики, основам науково-дослідницької діяльності, а також підвищували мотивацію до вивчення іноземних мов та саморозвитку.

Для польських друзів наші дніпровські студенти організували український вечір. Дівчата-психологині співали, танцювали і пригощали усіх українськими стравами: галушками, млинцями, салом та іншими смаколиками.

У вільний час студенти ДНУ відвідали ботанічний сад університету, займалися скандинавською ходою, співали пісні біля вогнища.

 

Наприкінці візиту було домовлено про низку наступних дій щодо подальшої взаємодії між факультетом психології та когнітивістики познанського Університету імені Адама Міцкевича та Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Завідувачка кафедри педагогічної та вікової психології
Олена Диса


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram