Версія для друку

Золота перемога в спортивну скарбничку ДНУ!

Перемога за перемогою – це вже традиція збірної групи підтримки з черлідингу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Star Light.

11 березня відбувся чемпіонат Дніпропетровської обласної федерації черлідингу 2023 року. В змаганнях взяли участь понад 240 учасників із різних міст нашої області. Кожен жадав перемоги, але вона дісталася найкращим.

Розпорядником змагань була Всеукраїнська федерація черлідингу та чирспорту. Безпосереднє проведення змагань покладено на головну суддівську колегію, затверджену суддівським комітетом Всеукраїнської федерації черлідингу та чирспорту. Однією із цілей змагання стало широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом – зараз це особливо важливо.

Найбільш запекла боротьба розгорнулася у номінації Cheer Dance Solo. Тут на перемогу претендували більше 15 команд, кожна з яких прагла здобути першість. Укотре вищу майстерність продемонструвала наша університетська команда Star Light. Збірну ДНУ представляла студентка механіко-математичного факультету Ангеліна Филипчук, яка, виборовши золоту перемогу, вже готова до нових тріумфів.

Не зважаючи на складну ситуацію в нашій країні, ми щиро вдячні Збройним Силам України, завдяки яким стало можливим проведення спортивних змагань. Плідна праця тренерки Анни Володимирівни Лопуги – старшої викладачки кафедри фізичного виховання і спорту ДНУ, а також великі зусилля Ангеліни принесли свій результат.

Знову і знову ми переконуємося в талановитості нашої чудової команди Star Light! Тож привітаємо блискучу тренерку, незрівнянну учасницю, а також улюблений Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара з яскравою перемогою. Бажаємо гарного настрою і великої наснаги, якомога більше блискучих перемог і мирного неба!

Студентка факультету систем і засобів
масової комунікації
Катерина Малишевська


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram