Версія для друку

Іспити на рівень володіння державною мовою від Національної комісії зі стандартів державної мови

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 24 листопада 2021 року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Зареєструватися на іспит можна за покликанням. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.

Для реєстрації на іспит на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна 72, 1 корпус, ауд. 1005 (10 поверх). Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Відповідальна особа – Пиріг Сергій Миколайович (телефон: 0990155548).

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram