Версія для друку

Вітаємо із Міжнародним днем освіти!

24 січня 2023 року світова спільнота вп’яте відзначає Міжнародний день освіти. Вперше це свято було проголошено у 2018 році на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй для відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

ООН зазначає, що освіта – це не просто можливість, а право кожної людини, що відкриває можливість для добробуту людей і планети.

За задумом засновників свята, щороку розглядається особлива тема, присвячена актуальним проблемам у сфері сучасної освіти.

Девізом глобальної кампанії 2023 року обрано: «Говоріть вголос! Фінансуйте в освіту!».

Сьогодні ж на 14-ти факультетах, у трьох освітніх центрах та чотирьох фахових коледжах Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара здобувають освіту більше 10 тисяч студентів. Тисяча висококваліфікованих викладачів, більшість з яких мають науковий ступінь та вчене звання, щодня працюють над тим, щоб освітній процес у нашому університеті був креативним, насиченим і цікавим, а контент – змістовним, сучасним та корисним майбутнім фахівцям.

Усі разом ми щодня створюємо унікальний освітній простір класичного університету, де кожен прожитий день дає наснагу до розвитку, надихає на творчість, веде до успіху та Перемоги.

Вітаємо усю спільноту Alma mater Міжнародним днем освіти!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram