Версія для друку

Онлайн-зустрічі з учнями старших класів

18 та 20 січня відбулися онлайн-зустрічі представників факультету економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара зі старшокласниками Верхньодніпровських ліцеїв №1 і №5, а також учнями Школи економічного мислення.

Учасників зустрічей привітала деканеса професорка Тетяна Гринько, яка розповіла про переваги навчання на факультеті економіки ДНУ. Тетяна Валеріївна презентувала спеціальності та освітні програми, можливості навчання закордоном, а також поділилася думками щодо особливостей майбутніх спільних заходів.

У форматі презентації представники кожної із кафедр факультету економіки розкрили переваги освітніх програм, розповіли про компетентності, які набувають випускники ДНУ, перспективи працевлаштування тощо. Також учнів ознайомилися із навчальним, науковим та мистецьким вимірами університетського життя, результатами міжнародної співпраці з освітніми та науковими установами інших країн.

 

Школярі ставили чимало запитань, зокрема про роль пріоритетів, про творчі конкурси й умови вступу. Відбувся жвавий діалог про перспективи вступної кампанії-2023, особливості якої розкрив заступник декана з організаційно-виховної роботи Андрій Кобченко.

Наприкінці зустрічі майбутнім абітурієнтам продемонстрували інформативний відеоролик про факультет економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Такі профорієнтаційні заходи на факультеті економіки ДНУ заплановано проводити щотижня протягом наступних місяців.

Заступниця декана з навчальної роботи
Ольга Пащенко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram