Версія для друку

Факультатив «Європейський курс соціальної відповідальності бізнесу»

У січні-лютому 2023 року триватиме набір слухачів на факультатив «Європейський курс соціальної відповідальності бізнесу».

На авторський курс від фахівців факультету економіки запрошуються студенти усіх спеціальностей та співробітники Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара!

Нова дисципліна викладатиметься в рамках реалізації проєкту «Європейський зелений курс як перспектива сталого економічного розвитку».

Детальніше про проєкт:

Команда фахівців факультету економіки ДНУ виграла грант від програми Erasmus+ (напрям Jean Monnet) на реалізацію проєкту «Європейський зелений курс як перспектива сталого економічного розвитку».

Керівниця групи – докторка економічних наук, професорка кафедри маркетингу та міжнародного менеджменту Ольга Зінченко та кандидати економічних наук, доценти факультету Ірина Приварникова, Вікторія Редько, Міра Гакова, Ольга Пащенко та Владислав Яковенко є відомими фахівцями за цим напрямом, мають публікації у провідних наукових виданнях. Угода між ДНУ та Європейським виконавчим агентством з питань освіти та культури про виконання проєкту підписана 1 жовтня 2022 року.

Популяризація європейського зеленого курсу серед української молоді, а саме зеленої енергетики, ощадного споживання та зеленого менеджменту, циркулярної економіки (безвідходне виробництво) – мета проєкту.

Для цього в навчальний процес упроваджуватимуться нові дисципліни для студентів:

 • «Європейський зелений курс та стандарти зеленого споживання»
 • «Європейські практики соціальної відповідальності бізнесу»
 • «Екостартапи»
 • «Менеджмент і маркетинг зелених інвестицій»
 • «Зелений HR-менеджмент»
 • «Європейський сталий туризм»
 • Ці авторські курси, які зможуть прослухати студенти усіх спеціальностей та навіть співробітники ДНУ, тепер входитимуть до переліку вибіркових та факультативних дисциплін університету.

  Детальніше – на нашому сайті у розділі "Міжнародна діяльність"/"Jean Monnet".

  Відділ по роботі з міжнародними організаціями
  та іноземними партнерами


  ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram