Версія для друку

Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами: «Бiржа прямої реклами-Collaborator»

22 листопада у рамках чергового місяця онлайн-зустрічей зі стейкхолдерами студенти поспілкувалися з фiнансовим директором «Бiржі прямої реклами-Collaborator» Олексієм Шаповаловим.

Стейкхлолдер розповів, чим займається підприємство та які його досягнення, окреслив свій власний досвід роботи та розвитку на підприємстві. Фінансовий директор компанії розкрив значущість сучасної вищої освіти у формуванні компетентностей випускників, необхідних для кар’єрного зростання у провідних українських та міжнародних компаніях. Також Олексій Шаповалов відповів на запитання студентів: «Які навички потрібно розвивати, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці?», «На що потрібно звернути увагу під час навчання?» Пан Олексій наголосив, що відповідно до вимог сучасних ринків дуже важливо бути постійно відкритим до навчання для отримання нових навичок.

Також роботодавець відзначив актуальність освітніх програм і широкий вибір спеціальностей факультету економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та запросив наших студентів на співбесіди на вакантні посади компанії.

Зустріч була цікавою та продуктивною. Щиро вдячні Олексію Шаповалову за приділений студентам час і плідну співпрацю з факультетом економіки!

Такі онлайн-заходи зі стейкхолдерами продовжаться і в грудні. А наступного тижня плануються ще зустрічі із головою правління АТ АКБ «Конкорд» Юрієм Задоєю, менеджеркою готелю Royal Atlantis (ОАЕ) Ангеліною Янчук та головою Асоціації рестораторів і готельєрів Оленою Булах.

Подібна співпраця із роботодавцями має важливе значення для формування фахових компетентностей студентів-економістів. Завдяки їй кафедрами факультету економіки ДНУ забезпечується поетапна практична підготовка майбутніх фахівців.

До таких зустрічей, які вже стали традиційними на факультеті економіки, студенти виявляють неабияку зацікавленість. Адже майбутні випускники мають можливість дізнатися про вимоги компаній щодо фахівців з економіки та які soft та hard skills необхідно розвивати, щоб стати провідним фахівцем у своїй сфері.

Заступниця декана з навчальної роботи
Ольга Пащенко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram