Версія для друку

Запрошуємо на благодійну фотовиставку

22 листопада 2022 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відкриється благодійна фотовиставка «У кожного свій фронт», присвячена 104-річчю ДНУ та 70-річчю відновлення діяльності Палацу як закладу культури для молоді. Виставка проводиться за підтримки ДніпроОВА та БФ «Меморіал Сірка».

У центрі фотовиставки – випускники, викладачі і студенти ДНУ, наші земляки, які щоденно виборюють на фронті Перемогу та працюють заради неї в тилу. Імпреза запланована як чергова благодійна акція Дніпровського національного університету на підтримку Дніпропетровського обласного військового шпиталю. Від самого початку війни університет неодноразово збирав кошти на медикаменти для поранених. Тепер ДНУ долучається до облаштування нового хірургічного корпусу військового шпиталю – і відкриває збір на помпу для аспірації та іригації та супутні матеріали. Це лапароскопічне обладнання шведської компанії Brightfield використовується під час ендоскопічних операцій для підтримання заданого тиску.

У виставці «У кожного свій фронт» беруть участь п’ять факультетів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Зокрема, факультет економіки і факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства надали мистецькі роботи, які відображають погляд молоді на сьогодення. Факультети психології та спеціальної освіти, систем і засобів масової комунікації та юридичний факультет надали світлини своїх студентів і співробітників, які наразі виконують дуже важливу місію – стоять на захисті держави на передовій і в тилу.

Перед початком виставки відбудеться перфоманс «Дерево життя».

Кожен зможе приєднатися до благодійної акції, зробивши добровільний внесок на спеціальний рахунок.

https://send.monobank.ua/jar/6sfM7td7vS

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram