Версія для друку

Сертифікати від Coursera отримали майбутні менеджери та маркетологи

У перші тижні 2022-2023 навчального року 62 першокурсника спеціальності 075 Маркетинг та 073 Менеджмент факультету економіки ДНУ в парадигмі неформального навчання опанували курс на Coursera. Студенти груп ЕМ-22-1,2 та ЕД-22-1,2 закінчили арабськомовний курс فنالتفاوض | The Art of Negotiation.

Курс розроблений викладачами Університету Аль-Фейсал. Цей університет заснований у 2002 році з ініціативи новаторського Фонду короля Фейсала як перший некомерційний приватний університет у Королівстві Саудівська Аравія.

Упродовж навчання студенти-економісти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара розширили свої знання щодо того, як стати успішним перемовником; здобули навички, необхідні для успіху перемовного процесу; засвоїли етапи перемовного процесу, а також навчилися планувати перемовний процесу з урахуванням його змісту та особливостей.

Однак головним викликом для українських студентів усе ж було пройти курс саме арабською мовою. Використовуючи сучасні інтернет-додатки та перекладачі, наші юнаки і дівчата потім арабською мовою виконували фінальні тести.

За словами викладача кафедри маркетингу та міжнародного менеджменту ДНУ доцента Олександра Крупського, його метою як педагога було мотивувати студентів переступити через «не знаю, не можу, не розумію»:

У підсумку, 62 студенти ДНУ отримали сертифікати про завершення курсу. Вони залишися дуже горді, що перевершили себе. Потім навіть поширювали свої досягнення у соціальних мережах. Маємо також схвальні відгуки і від батьків, які цілком заслужено пишаються своїми першокурсниками, – прокоментував Олександр Петрович.

Тепер у рамках Положення про визнання неформальної освіти в ДНУ імені Олеся Гончара опанування курсу Coursera зарахується першокурсникам у курсі «Організація ведення переговорів», який викладає доцент Крупський.

Факультет економіки


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram