Версія для друку

Тренінг із поводження з вибухонебезпечними залишками бойових дій

До Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара завітала команда Міжнародної благодійної гуманітарної організації The HALO Trust. Для представників структурних підрозділів ДНУ представники цієї формації із життєзабезпечення небезпечних територій провели навчання заходам безпеки і правилам поводження з вибухонебезпечними предметами.

Група інформування у складі Артема Журілова, Володимира Данілова на чолі з Володимиром Сациком докладно презентувала принципи поводження цивільного населення у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів під час воєнного стану.

Зокрема, Володимир Сацик, що займається гуманітарним розмінуванням, розповів аудиторії про типи вибухових пристроїв, що можуть залишатися в місцях, де велися бойові дії або розташовувалися військові підрозділи ЗСУ чи ворога. Присутні дізналися про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними речовинами, захованими у звичайні предмети, а також шкоду від різних видів вибухонебезпечних залишків бойових дій.

Отже, задля власної безпеки, запам’ятайте основні правила поводження з вибухонебезпечними чи незнайомими предметами. У разі виявлення підозрілої знахідки потрібно:

– зупинитися;

– не наближатися, відійти на безпечну відстань (від 20 м і більше);

– не торкатися: не переміщувати і не розбирати на складові;

– попередити оточуючих;

– повідомити фахівцям із ДСНС: зателефонувати за номерами 101 чи 112.

Будьмо уважні та бережімо себе!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram