Версія для друку

ДНУ – найпопулярніший у регіоні за кількістю заяв від вступників

Станом на 5 серпня 2022 року в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) найбільшу кількість заяв про вступ у Дніпропетровській області зареєстровано до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Зауважимо, що за підсумками першого тижня подання заяв Дніпропетровська область посідає 4-у позицію в Україні за кількістю заяв (6297) після міста Київ, Харківської та Львівської областей.

За перший тиждень прийому електронних заяв ДНУ отримав від абітурієнтів 781 допущених до конкурсу заяв на навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, з яких 607 заяв – на бюджет. За кількістю заяв та із середнім конкурсним балом 161,2 – Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара став лідером серед закладів вищої освіти всієї Дніпропетровської області.

Найпопулярнішими спеціальностями, які цьогоріч у Дніпровському національному університеті обирають вступники, є: 081 Право – 77 заяв (із них 55 – на бюджет, середній конкурсний бал – 161, 3); 053 Психологія – 70 заяв (із них 49 – на бюджет, середній конкурсний бал – 158,2) та (035) Філологія: германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська – 56 заяв (із них 50 – на бюджет, середній конкурсний бал – 166,2).

Нагадаємо, прийом заяв для здобуття вищої освіти (на бюджет та контракт) розпочався 29 липня 2022 року і триватиме до 18:00 23 серпня 2022 року. Після цього заяви від вступників на основі ПЗСО прийматимуться тільки на контракт.

Усі необхідні для вступу інформаційні матеріали абітурієнти можуть знайти на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram