Версія для друку

Гуртожитки ДНУ готуються до прийому першокурсників

Нещодавно відбулося засідання з приводу поселення до гуртожитків Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, в якому взяли участь заступники деканів із виховної роботи більшості факультетів ДНУ, коменданти та представники студентських рад гуртожитків.

Зазначимо, що наразі всі структури ДНУ активно готують гуртожитки для прийому нових студентів, які, незважаючи на дистанційний режим навчання, можуть мешкати в університетських гуртожитках.

- Я дуже вдячна вам за те, що ви тут: представники деканів, викладачі факультетів та активісти студентської ради. За те, що навіть в умовах воєнного часу продовжуєте працювати і гідно виконуєте свою роботу, – привітала присутніх директорка студентського містечка Оксана Білоус.

Основною темою засідання було обговорення стану гуртожитків та можливості підготувати їх до прийому нових мешканців. Також розглядалися нагальні потреби студентів щодо покращення умов проживання в гуртожитках, поведінка студентів і порушення правил внутрішнього розпорядку тощо.

Усім студентам ДНУ, які потребують помешкання в гуртожитку, а, передусім, тим, хто проживає на особливо небезпечних чи окупованих територіях, надаватимуться місця. Докладно про всі гуртожитки ДНУ – на нашому сайті.

Розділ «Положення про студентське містечко ДНУ»

https://www.dnu.dp.ua/view/polozennya_studentske_mistechko

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram