Версія для друку

Удосконалення гуртожитків: викладачі і студенти разом

Нещодавно з ініціативи студентської ради гуртожитку №7 пройшла зустріч студентського активу гуртожитку з керівництвом хімічного факультету та факультету медичних технологій діагностики та реабілітації.

Адміністрацію факультетів відповідно представляли: декан ХФ Віктор Варгалюк і заступниця декана з навчальної роботи Світлана Коптєва та заступниця декана ФМТДР з виховної роботи Юлія Борисова. Представники студентської ради гуртожитку Дмитро Ус та Едуард Берловський розповіли гостям про свої досягнення у роботі з покращення умов проживання в гуртожитку №7 та про можливості, створені для студентів за активної спонсорської підтримки. Це, зокрема, невеличка спортивна зала, обладнана тренажерами, пересувною тенісною дошкою, знаряддям для занять боксом та іншими видами спорту, зона відпочинку зі зручними кріслами та гамаком. У гуртожитку є читальна зала, де, крім меблів, також є більярдний стіл і піаніно. Адже студенти Дніпровського національного університету – різнобічно обдаровані особистості, успішні як в навчанні, так і в творчій діяльності.

А ще вони – неймовірно згуртовані, і це дуже важливо. Адже створення комфортного середовища проживання – це завдання, вирішення якого потребує спільних систематичних зусиль. Багато що вже досягнуто: чого тільки варті сучасні електроплити, якими оснащені майже всі гуртожитські кухні, та відремонтовані силами студентів приміщення. Водночас чимало проблем ще чекає свого вирішення: це і своєчасний ремонт чи оновлення наявної в гуртожитку техніки – побутової, комп’ютерної, заміна кабелів електромереж, водопровідних кранів тощо.

Ці та низка інших проблем (включаючи питання поселення, проживання, виселення з гуртожитку, оплати за проживання) обговорювалися на зустрічі, адже з початком війни частина студентів, які продовжують навчання в університеті, виїхала за межі міста – в інші регіони країни або закордон. Натомість гуртожиток №7 став прихистком для понад 50 вимушених переселенців – це переважно сім’ї з дітьми із тих регіонів країни, де ведуться активні бойові дії.

Під час зустрічі викладачі поділилися зі студентами деякими лайфхаками. Наприклад, як залучати студентів до ініціатив на рівні студмістечка, як працювати з «інертними» або ж надто зухвалими його мешканцями, як полегшити комунікацію з представниками університетських структурних підрозділів, вирішувати питання юридичного характеру та інше.

Студенти чекають на підтримку викладачів і їхній досвід. Тому звертаються до них з надією на розуміння та допомогу, оскільки багато хто зі студентів опинився в складних життєвих обставинах. Такі зустрічі підіймають довіру студентів до університету, та, загалом, мають позитивний вплив на імідж нашого університету. Викладачі та студенти – ми разом! Ми – єдина університетська родина, і як родина разом шукаємо шляхи вирішення різних труднощів, разом проходимо через жахи воєнного часу до Перемоги!

Доцентка кафедри соціальної роботи,
заступниця декана ФМТДР з виховної роботи
Юлія Борисова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram