Версія для друку

Конкурс "Dance-show 2006"

ПОТАНЦЮЄМО?!

Гучною музикою та незгасаючими оплесками супроводжувався 30 березня П'ятий ювілейний міжфакультетський танцювальний конкурс "Dance-show 2006", вже вкотре організований Радою студентів Дніпропетровського національного університету та Палацом культури ДНУ за підтримки профкому університету та комітету у справах сім'ї та молоді міськвиконкому Дніпропетровська.

Цього разу у конкурсі взяли участь десять колективів та шість сольних виконавців. Оригінальність постановок, як і завжди, не знала межі. Тут можна було побачити все: починаючи від динамічних сучасних танців і завершуючи чуттєвими танцями, що переносили глядачів до гарячого та таємничого Сходу.


Не залишили без уваги ведучі й присутніх у залі. П'ятеро чарівних дівчат та п'ятеро мужніх хлопців взяли участь у танцювальному конкурсі серед глядачів. І стало зрозуміло, що гарно танцювати вміють не лише учасники "Dance-show", а й звичайнісінькі студенти. Уявіть на хвилинку, як важко було їм починати танцювати під чоловічу лезгінку, а потім несподівано переключатися на пристрасне танго. Або стрибати під рідну українську музику і вмить кружляти під ніжний вальс...

Не обійшлося і без досвідчених гостей. Хлопці та дівчата з Народного ансамблю фольклорного танцю "Веселка" привітали присутніх гопаком. Неймовірну пластику продемонстрував керівних школи сучасної джазової хореографії "ЄВРО" Євгеній Рогозенко.


А тим часом компетентне журі дуже довго відзначалося з переможцями. Боротьба була запеклою, тож журі судило за всіма правилами. Отже, у номінації "танці народів Сходу" серцями суддів заволоділа студентка факультету прикладної математики Любов Колосовська. У номінації "характерний танець" переможцями стали дівчата колективу факультету систем та засобів масової комунікації "Chicky girls". Глядачі теж обрали свого переможця - це колектив "Золотой запас" економічного факультету. А от команда "Адреналін" біолого-екологічного факультету стала абсолютним переможцем у номінації "сучасний танець" і взяла першу премію конкурсу! Усі вони отримали пам'ятні подарунки та смачні торти.

Цей конкурс для студентів ДНУ лише розпочав весняний сезон, бо на них ще чекає багато розваг та безліч перемог.

М. Козинець

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram