Версія для друку

Університет відкриває двері вступникам

12 лютого Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара відкрив для абітурієнтів двері головного корпусу. На Дні відкритих дверей свої експозиції представили усі 14 факультетів ДНУ.

Захід проходив із дотриманням усіх протиепідемічних норм. Одразу на вході, у фоє 1-го корпусу, на гостей університету чекав затишний Welcome Hall, де вони могли перепочити з дороги. Зігрівшись гарячим фруктовим чаєм і пригостившись різноманітними смаколиками, абітурієнти та їхні батьки вирушили в захоплюючу подорож поверхами головного корпусу для особистого знайомства з кожним факультетом нашого університету.

На яскравих та оригінальних локаціях майбутніх вступників гостинно зустрічали викладачі та студенти факультетів. Усі разом допомагали допитливим абітурієнтам нарешті визначитися та обрати омріяну спеціальність. Представники ДНУ фахово консультували старшокласників з усіх освітніх пропозицій, які сьогодні надає ДНУ. Викладачі докладно пояснили школярам, чому вчать на факультетах: зорієнтували учнів серед широкого спектру сучасних спеціальностей, показали відмінності між різними освітніми програмами, а також розповіли, де потім можуть працювати випускники ДНУ. Студенти поділилися з майбутніми вступниками власними враженнями від навчання, розповіли про насичені студентські будні та додаткові можливості для саморозвитку, які існують у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. Спеціалісти приймальної комісії відповіли на всі запитання абітурієнтів щодо тонкощів вступної кампанії-2022. Старшокласники дізналися, як успішно зареєструватися на основну сесію ЗНО та основні його правила. А ще почули про чудову можливість потренуватися під час безкоштовного пробного ЗНО, яке влаштовує для абітурієнтів наш університет, чи отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО під час олімпіади ДНУ «+20 балів».

Отримавши корисну і змістовну інформацію, юні гості університету одразу могли поділитися з батьками і друзями своїми емоціями! Свої позитивні враження від ДНУ школярі фіксували на фото біля креативних фотозон факультетів. А автори найкращих світлин, що здобули найбільше лайків у Facebook чи Instagram, навіть взяли участь у розіграші цінних подарунків від університету. Тож деякі абітурієнти повернулися з ДНУ щасливими володарями сучасних VR-окулярів і смарт-браслетів, бездротових навушників, колонок і повербанка, комп'ютерних мишок і флешок, пазлів та безкоштовних квитків на екскурсії до Палацу студентів, Ботсаду, Акваріуму ДНУ.

Загалом, серед старшокласників, які завітали на День відкритих дверей ДНУ, були як і ті, хто вже точно визначився зі своїм подальшим вибором, так і ті, хто ще обирає. Наприклад, учениця СЗШ №40 Ганна досі не має уявлення, якій спеціальності віддати перевагу. «Можу сказати тільки, що я люблю всі шкільні предмети, окрім історії. Особливо подобаються математика та біологія». Випускниця СЗШ №2 Дарина обирає, скоріше, між двома економічними спеціальностями – «Менеджмент» та «Фінанси». А от зовсім не вагається з майбутнім фахом старшокласник Микола: «Я захоплююся програмуванням, тож сьогодні прийшов більше дізнатися про факультет прикладної математики ДНУ». На цей факультет планують вступати і випускники НВК №33 «Маріїнська багатопрофільна гімназія» Марія та Олександр, які мають певні успіхи в математиці та приглядають для себе комп’ютерний фах. «Наразі лише обираємо між двома спеціальностями – "Інженерія програмного забезпечення" чи "Системний аналіз"», – розповідають абітурієнти.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram