Версія для друку

У ДНУ організовується щеплення працівників бустерною дозою вакцини

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною було зроблене попереднє щеплення.

При введенні бустерної дози перевага надаватиметься вакцинам Moderna та Pfizer. Тим, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендовано вводити бустерну дозу вакциною Pfizer.

Після введення бустерної дози вакцини можливо буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна в додатку «Дія» орієнтовно наприкінці січня 2022 року. До того часу залишиться чинним сертифікат про попередню повну вакцинацію.

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара планується проведення кампанії зі щеплення працівників, які пройшли повний курс вакцинації до 31 липня 2021 року (включно), бустерною дозою вакцини орієнтовно на початку лютого 2022 року. Для цього керівники структурних підрозділів формують списки охочих щепитися за відповідно формою.

Списки приймаються до 31 січня 2022 року на електронну адресу: snida2017@ukr.net.

Голова Об'єднаної профспілкової організації
працівників освіти і науки ДНУ
Євгеній Сніда


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube