Версія для друку

ТОП-10 подій ДНУ-2021

Друзі, згадаймо, яким був 2021 рік для нашої університетської родини. Не претендуючи на абсолютну об’єктивність, ми обрали 10 найпомітніших подій університетського життя. На кожному факультеті, в кожному підрозділі, впевнені, складуть свій ТОП-10. Нам є що згадати, чим пишатися і чого прагнути в майбутньому!

1. Вибори ректора. У підсумку двох виборчих кампаній, які тривали майже півроку, університет обрав ректором доктора хімічних наук професора Сергія Оковитого.

2. #DNU-Fest. Новий формат абітурієнтської кампанії, підказаний карантинними обмеженнями, став справжнім 3 в 1: презентація університету, свято науки для містян та тімбілдинг для університетської команди небайдужих.


3. Підкорення світових та українських рейтингів. ДНУ вперше увійшов у престижні рейтинги THE, QS, посівши провідні позиції в українських рейтингах. У 2021 – ДНУ був регіональним лідером в усіх рейтингах!

4. Успішний рік в науці: Національна премія України ім. Бориса Патона, іменна стипендія Верховної Ради України для молодих учених, почесні грамоти і подяки НАН України та МОН України, Державні стипендії України, перемоги в конкурсах «Кращий молодий учений», «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Наші дослідження – актуальні, а науковці – унікальні!

 

5. 28 дипломів вибороли студенти ДНУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт 2021. Найрезультативніші: факультет економіки (9 перемог), прикладної математики, біолого-екологічний, фізико-технічний факультети (по 3 перемоги). Дипломи І ступеня: Олександр Голуб («Водні біоресурси»), Дар’я Додон(«Біотехнологія та біоінженерія»), Іван Невкритий («Комп’ютерні науки»), Ігор Шибка «Авіоніка», Аліна Вовкобой («Журналістика. Медіакомунікації»), Анастасія Горбаньова(«Загальна та соціальна психологія»).

6. Студентська ракета досягла відмітки 6500 метрів. Загалом команда проєкту «Студентська ракета»здійснила вже чотири успішні старти на полігоні ПМЗ.

7. Золото студентки-спортсменки. Чергова перемога Анни Гуделайтіс з біолого-екологічного факультету в змаганнях з рогейну додала в спортивну скарбничку ДНУ золото Чемпіонату України!

8. Посвята в студенти об’єднала 1830 першокурсників. Можливо, ця щорічна традиція й не унікальна, але в скупий на емоції карантинній рік видалася по-особливому теплою й урочистою.

9. Учену раду ДНУ очолила докторка філологічних наук професорка Ірина Попова. ДНУ в тренді глобальних процесів децентралізації управління та гендерної рівності.

10. Добродія ДНУ. Соціальний проєкт до 103-ї річниці ДНУ - алея райських яблунь у парковій зоні ботанічного саду. А ще волонтерські акції у дитячих будинках і військових шпиталях, допомога людям похилого віку та постраждалим внаслідок бойових дій на Сході України.

Беремо в Новий рік найкращі традиції та примножуймо їх!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube