Версія для друку

Відчуй ДНУ по-справжньому!

Сьогодні, 18 вересня, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара влаштував у ботанічному саду для школярів фестиваль «Відчуй ДНУ!» На захід завітали не лише старшокласники з Дніпра та області, а й молодші класи з батьками і вчителями.


«Я тільки що врятувала людину – несправжню!», – хвалилася одна подруга-старшокласниця іншій (тобто макет людини для відпрацювання технік надання першої допомоги). «Обов’язково прислухайся до цих слів, заряджайся мотивацією», – радили студенти спеціальності «Соціальна робота» відвідувачам, які навмання витягали мотиваційні побажання з прозорої скляної кульки. «Ми запізнюємося на квест», – чутно з іншої локації. «Я цього жука бачив, і цього – теж!», – вигукували по черзі юнаки, які буквально застрягли біля локації біолого-екологічного факультету, розглядаючи товстезну енциклопедію з видами жуків. «Ухти! Вау!», – це вже щира реакція на костюмоване шоу від історичного факультету. «Ви завжди знайдете високооплачувану роботу за цим фахом», – запевняли зацікавлених студенти факультету прикладної математики.

На креативних локаціях Ботанічного саду на школярів чекали захопливі квести, цікаві майстер-класи, інтерактивні заняття й демонстраційні експерименти! Усі 14 факультетів підготували для відвідувачів по-справжньому насичений враженнями вихідний! Викладачі й студенти розповіли про освітні переваги ДНУ, подвійні дипломи із європейськими університетами та драйвове студентське життя.

Ось які враження від фестивалю в Катерини Коломоєць, 11-класниці з Дніпра, яка про захід дізналися від своєї вчительки. «Я розглядаю варіант навчатися саме тут, у ДНУ, на факультеті економіки, тому й приїхала на ваш фестиваль, – розповіла Катя. – Взяла участь у класних квестах, які влаштував цей факультет. У квесті з банківської справи відповіла правильно на багато запитань і виграла ручку й ластик. Приємно! Мені сподобалася презентація цього факультету. Також взяла участь у квестах на інших факультетах: відповідала на питання з історії, української літератури, французької філології, психології, отримала цукерки в якості призу від університетської бібліотеки: правильно назвала українських письменників, які мали псевдоніми. Жодного разу не була на таких фестивалях, чудово, що ваш університет організував для нас такий захід».


Одинадцятикласниця Дар’я Куликовська із селища Карнаухівка, що біля Кам’янського, приїхала на #DNU_FEST зі своїми однокласниками. Про захід дізналася від своєї вчительки. «Побувала, мабуть, на всіх локаціях, найбільше сподобався факультет психології та спеціальної освіти, – розповіла Дар’я. – Мені сподобалось, що викладач, який презентував свій факультет, був дуже енергійним. Він так розповідав, як проходять заняття, що ми отримаємо від навчання, що це зацікавило майже кожного, хто стояв поруч. Взагалі, психологія – це саме те, що мені цікаво, з самого початку фесту хотіла знайти саме цей факультет. Думаю, що буду вступати в ДНУ».


Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube