Версія для друку

Випускник ДНУ подарував комп'ютерний клас факультету прикладної математики

8 жовтня на факультеті прикладної математики ДНУ відбулося урочисте відкриття нового комп'ютерного класу, який подарувала факультету провідна українська IT-компанія Apriorit.

На святі були присутні декан факультету прикладної математики, член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Олена Кісельова; генеральний директор та засновник компанії Apriorit, офіційний член технологічної ради Forbes, випускник факультету прикладної математики 1998 року Денис Турпітка, завідувачі кафедр, викладачі та студенти факультету.

Ведучі урочистої церемонії – завідувач кафедри комп’ютерних технологій, професор Наталія Гук та студент другого курсу спеціальності «Прикладна математика» Роман Щербак – розповіли про успішні кроки компанії Apriorit.

Цінності та філософія компанії відображають прагнення бути соціально відповідальними. Тут добре розуміють, що успіх суттєво залежить від розвитку освіти та від якості підготовлених кадрів. Саме завдяки таким пріоритетам директор компанії відгукнувся на звернення кафедри комп’ютерних технологій із проханням обладнати новий комп’ютерний клас на факультеті прикладної математики.

У приміщенні комп’ютерного класу адміністративно-господарська частина ДНУ на кошти компанії зробила дизайнерський ремонт на суму близько 60000 грн., придбані 12 комп’ютерів сучасної конфігурації з периферійним та мережевим обладнанням загальною вартістю 127000 грн. Очолили організацію та проведення робіт з обладнання комп’ютерного класу HR-спеціаліст компанії Олена Лашко та асистент кафедри комп’ютерних технологій Наталія Лисиця.

Тепер студенти всіх спеціальностей факультету матимуть змогу вивчати дисципліни з програмування, практикувати вже набуті вміння і навички, використовуючи найсучасніше обладнання.

Директор компанії зазначив, що добре пам’ятає роки навчання в університеті, кроки свого становлення та щиро подякував усім викладачам факультету. У своїй компанії він понад усе цінує свободу й цілісність кожної особистості та створює умови для розвитку і вдосконалення людини в обраному напрямку. «Більшість працівників моєї компанії – випускники саме факультету прикладної математики, яких відрізняє гарна математична та комп’ютерна підготовка, творчий підхід та ініціативність. Завдяки особистостям забезпечується розвиток компанії, – наголосив Денис Турпітка. – Тому відкриття нового комп’ютерного класу для студентів факультету – це найкраща інвестиція у майбутнє. Я задоволений тим, що можу допомогти студентам у професійному становленні».

Зі словами подяки звернулася декан факультету прикладної математики Олена Кісельова. Вона зазначила, що доброю традицією на факультеті прикладної математики стала співпраця з провідними IT-компаніями Дніпра. Представники IT-галузі беруть участь в обговоренні освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти, надають практичні рекомендації та прикладні кейси, спрямовані на формування у наших студентів найбільш затребуваних на підприємствах компетентностей. «А коли компанії долучаються ще й до покращення матеріальної бази на факультеті, це викликає особливу вдячність. Дуже приємно, що наші випускники сьогодні є лідерами на ринку праці: вони обіймають керівні посади, очолюють підприємства, ведуть приватний бізнес. А досягнувши таких висот, згадують про рідний факультет і готові допомогти», – відзначила Олена Михайлівна. Декан факультету запевнила, що новий комп’ютерний клас буде активно використовуватися при підготовці студентів усіх спеціальностей факультету.

Доцент кафедри комп’ютерних технологій, керівник сектору навчання та освіти громадської Асоціації Dnipro IT-Community Олександр Хижа свого часу був керівником дипломної роботи Дениса Турпітки. Олександр Леонідович згадав, що Денис завжди був старанним та дуже відповідальним студентом. Зацікавленість програмуванням та математикою, вимогливе ставлення до себе дозволили йому досягти неймовірних висот у бізнесі!

Голова студентської ради Дарія Олійник від імені всіх студентів факультету щиро подякувала компанії-спонсору за подаровану можливість навчатися на сучасному обладнанні. Вона переконана, що навчання у таких чудових умовах додасть наснаги студентам факультету і допоможе досягти їм ще кращих результатів в опануванні професією. А приклад успішного випускника факультету мотивує на досягнення успіху!

Під час відкриття комп’ютерного класу несподіваною для всіх стала поява робота, який привіз ножиці для розрізання стрічки. Керував роботом дев’ятирічний Павло Гук – можливо, майбутній студент факультету прикладної математики.

Стрічку розрізано! Новий комп’ютерний клас, подарований компанією Apriorit, гостинно відчинив двері!

Усі учасники урочистої церемонії мали змогу подивитися на дизайн приміщення, логотипи компанії на стінах та екранах моніторів, сфотографуватися на згадку.

Для довідки. З 2002 року компанія Apriorit займається розробкою та дослідженнями в галузі унікальних програмних рішень для ІТ-безпеки та управління системами. Сьогодні тут працюють понад 350 фахівців, які контактують із партнерами більш ніж у 10 країнах світу. Офіси компанії розташовано в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Львові, а також у США та Угорщині.

Наталія Лисиця,
асистент кафедри комп’ютерних технологій


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram