Версія для друку

Міс і Містер ДНУ-2019

28 березня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулося традиційне яскраве студентське шоу «Міс і Містер ДНУ-2019».

У цей хвилюючий день за почесні титули змагалися 15 гарних, креативних і талановитих учасників: восьмеро дівчат та семеро юнаків. Тематичне спрямування свята – «Розкрий власну душу!» – зорієнтувало творчі пошуки студентів. Кожен із них сприйняв участь у конкурсі по-різному: для когось це цікавий і важливий у житті проект, для іншого – можливість відкрити в собі щось нове й досі невідоме, знайти нові знайомства, збагатитися цінним досвідом. Протягом двох місяців інтенсивної підготовки учасники пройшли численні фотосесії, постановки, інтерв’ю. Про «внутрішню кухню» шоу розповіла представниця оргкомітету заходу й студради ДНУ Катерина Степаненко, першокурсниця факультету систем і засобів масової комунікації: «Незалежно від факультету і курсу, на кастинг міг прийти кожен бажаючий. Найкращих обирали за критеріями: вмінням правильно поводитися на сцені, дефілювати та мати певний талант. Наше масштабне шоу передбачає дуже багато концертних виступів. Так, учасники підготували два види номерів: по-перше, ті, які вони створювали з організаторами: три дефіле й спільний танець. Також кожен учасник запропонував власний творчий номер, який він готував зі своїми друзями, хореографами тощо. Хочу відзначити, що коли дівчата й хлопці тільки розпочали підготовку до конкурсу, кожен був сам по собі, але поступово завдяки талановитим організаторам усі учасники дуже здружилися. І тепер вони не уявляють, як можна змагатися між собою творчими номерами».

Захід традиційно проходить за підтримки міської ради Дніпра. З вітальним словом до учасників та гостей свята звернулася заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Анна Браткова: «Ви сучасні, красиві, у вас завжди проходять масштабні яскраві заходи. Це й не дивно, адже ваш виш – один із найкращих в Україні та перший у місті. Бажаю вам завжди тримати цю першість. А сьогодні хай переможе найкращий!»

Учасників оцінювали: директор Молодіжного центру Дніпра Ірма Нініашвілі, голова студентського телебачення ДНУ Gonchar TV Антон Алдошин, голова ради студентів ДНУ Тимур Бут, Містер ДНУ-2018 Іван Герасименко, Міс ДНУ-2018 Наталя Беспала, голова організаційного комітету студради ДНУ, постановник дефіле Анна Пархоменко, хореограф-постановник танцювальної студії Move On Євген Могилевський, керівник компанії Study Group Ірина Ганза.

Отже, за рішенням журі, володарями омріяних звань стали: Містер ДНУ – студент фізико-технічного факультету Олександр Сідаш, Міс ДНУ – студентка факультету економіки Анастасія Мосейко. За визначенням ведучого шоу Віктора Паська, Анастасія Мосейко – яскрава, позитивна й творча особистість. Любить подорожі, жодне літо в неї не обходиться без дитячих таборів. З дитинства захоплюється танцями та англійською мовою. Олександр Сідаш – живий доказ того, що мужність, хоробрість і відвертість спокійно можуть уживатися в одному фізтехівцеві. Шкідливі звички – табу для цього юнака.

Перший Віце-Містер – Костянтин Бабенко, перша Віце-Міс – Аліна Троян, другий Віце-Містер – Богдан Попруга, друга Віце-Міс – Єлизавета Золотова. Містер глядацьких симпатій – Кирило Ан та Міс глядацьких симпатій – Олександра Ткач.

Переможці номінацій: Містер мужність – Олександр Сідаш, Містер харизматичність – Костянтин Бабенко, Містер галантність – Кирило Ан, Містер чарівність – Богдан Попруга, Містер благородство – Анатолій Лютіков, Містер креатив – Роман Желтяков, Містер неординарність – В’ячеслав Дениско. Міс чарівність – Ксенія Чапни, Міс ніжність – Тетяна Талько, Міс елегантність – Олександра Ткач, Міс витонченість – Аліна Троян, Міс шарм – Аліна Чалая, Міс ексцентричність – Єлизавета Золотова, Міс артистизм – Тетяна Доманська, Міс грація – Анастасія Мосейко.

Усі учасники отримали від спонсорів заходу багато подарунків, серед яких набори якісної корейської косметики, сертифікати в різноманітні заклади б’юті-сфери, сертифікати на танці, багато солодощів, у тому числі їстівні букети тощо. А переможцям також дісталися сертифікати на навчання в автошколі.

Враженнями від шоу поділилася одна із його організаторок Ольга Задорожна, студентка факультету суспільних наук та міжнародних відносин: «Під час самого концерту підкошувалися коліна – боялися щось зіпсувати в такій грандіозній постановці. Довелося навіть на льоту вигадувати розіграш, коли за лаштунками не встигли змінити декорації і втратили мікрофон. Але я дуже вдячна нашому ведучому Віктору Паськові за те, що він швидко знаходив вихід із будь-якої ситуації. А взагалі найприємніше, що всі в цей день працювали, як один величезний злагоджений механізм: будь-які несправності усувалися за лічені секунди – варто було тільки зателефонувати тим із організаторів, хто знаходився на іншій локації, і все одразу ж вирішувалося. І, звичайно, треба сказати про учасників – вони великі молодці. Витримати п'ять годин концерту дуже важко, але вони впоралися. За ці два місяці я дуже полюбила наших учасників. Вони, в свою чергу, жартома нас, організаторів називали «мамами», бо й посваримо, і похвалимо, і поїсти на репетицію принесемо. Я дуже рада за Сашу і Настю, які стали переможцями, але для мене всі учасники – Містери і Міс ДНУ-2019. Цього року вони всі, дійсно, були гідні цих звань».

Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. О.Гончара
тел.: 374-98-20
www.dnu.dp.ua
Фото Сергія Велікодного і Віталія Буштрюка


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram